TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

14 lipca 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 19.07. o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 0:45, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30 i 23.00, czw. o godz. 15:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Renault Lander Betoniarka – właściwości czteroosiowego podwozia Renault Premium Lander sprawiają, że pojazd z powodzeniem może być wykorzystany do zbudowania odmiany specjalnej. Przedstawiamy taką właśnie wersję, służącą do przewozu mieszanki betonowej. Na francuskim podwoziu, w konfiguracji napędu 8X4, zabudowano włoską betonomieszarkę, pochodzącą z firmy mającej 50 letnie doświadczenie w budowie tych urządzeń. Źródłem napędu samochodu jest 410 konny diesel, spełniający wymogi normy Euro 5.

Scania – otwarcie serwisu w Słupsku – w czerwcu sieć serwisowa Scanii w Polsce powiększyła się o kolejną stację obsługi. Powstała ona w Głobinie pod Słupskiem. Znajduje się w pobliżu europejskiego centrum produkcji autobusów miejskich Scania Production Słupsk, które działa już od 15 lat. W dniu uroczystej inauguracji wnętrze hali przeglądowej zamieniono na salę widowiskową. Zamiast samochodów pojawiły się stoliki i krzesła, a zespół muzyczny umilał czas oczekiwania.

Pociągiem przez Austrię – jeszcze nie tak dawno sporo ciężarówek musiało przejeżdżać przez Austrię pociągiem. Obecnie, kiedy pojazdów ekologicznych szybko przybywa, ten rodzaj przemieszczania się po alpejskim kraju warto wybrać z innych przyczyn. Na pierwsze miejsce wybija się większa ekonomiczność takiego poruszania się, ale ważna jest także oszczędność czasu i prawidłowy odpoczynek kierowcy.

Trakerskie Spotkanie w Krakowie – jubileuszowe, 15 Trakerskie Spotkanie w Krakowie, tradycyjnie dało sygnał do rozpoczęcia sezonu zlotów kierowców i miłośników ciężarówek. U swego zarania jednodniowa impreza przekształciła się w dwudniową, a nawet można by rzec w trzydniową, bo już w piątek wieczorem pojawili się na miejscu zlotu członkowie Klubu Polskiego Trakera i pierwsze ciężarówki. Jednak główne atrakcje miały miejsce w sobotę i niedzielę, a licznie przybyła publiczność mogła obserwować zmagania kierowców, brać udział w wielu konkursach i doskonale bawić się przy muzyce.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: kto kontroluje przewozy drogowe w Austrii; chodzą słuchy o podwyżce MAUT; nowa opona Continentala; Renault Maxity.

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!