TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

29 lipca 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 02.08. o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 0:45, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30 i 23.00, czw. o godz. 15:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGX V8 – prezentujemy flagowy model serii TGX z najmocniejszym seryjnie produkowanym silnikiem. 680 koni mocy maksymalnej i 3000 Nm momentu obrotowego stawiają tę jednostkę w ścisłej czołówce źródeł napędu pojazdów użytkowych. Pokazywany MAN może być pojazdem reprezentacyjnym we flocie każdego przewoźnika. Jego ponadprzeciętne wyposażenie nadaje ciągnikowi takiego właśnie charakteru.

Polska premiera nowego Mercedesa Actrosa – oficjalna, polska premiera nowego Mercedesa Actrosa już za nami. Samochód przedstawiono pod koniec czerwca w warszawskiej Fortecy. Wydarzenie miało niepowtarzalny charakter. Mercedes wiąże z nowym autem ambitne plany. Nie kończą się one tylko na sprzedaży pojazdów, ale mają też szerszy wymiar.

Konferencja logistyczna w Rawie Mazowieckiej – podczas spotkania praktyków i teoretyków tej dziedziny wiedzy wywiązała się niezwykle interesująca dyskusja. Zwracano uwagę na nowe, szersze niż dotychczas rozumienie pojęcia logistyka. Podkreślano także konieczność szerokiej współpracy firm logistycznych.

IV Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” – pierwsza część relacji ze spotkania miłośników niezwykłych pojazdów użytkowych, którzy przez dwa lipcowe dni opanowali Opole. Tłumy publiczności miały co podziwiać, bo przybyło na Zlot ponad 150 aut z całej Polski i kilku krajów Europy. Nie brakowało wśród nich prawdziwie unikatowych egzemplarzy, które podziwiać można jedynie na takich imprezach.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: specjalna wersja DAF’a XF 105 dla najmłodszych kierowców; Mario Giagnoni nowy prezesem Iveco Poland; firma Pana Mirosława Wróbla Dealerem Roku Mercedes Benz; Fiat Doblo. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!