TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

7 sierpnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® -programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 09.08. o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień:

sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 0:45, pon. o godz. 14:00,
wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30 i 23.00, czw. o godz. 15:30.
Zobaczyć będzie można miedzy innymi:

Scania R 480 wywrotka – auto napędza 480 konny silnik radzący sobie z normą Euro 4 bez stosowania dodatków do paliwa. Wywrotka sprawnie porusza się zarówno na drodze, jak i w terenie. W kabinie postarano się stworzyć kierowcy przyjazne miejsce pracy.
Ładunek pomieści tylnozsypowa wywrotka polskiej konstrukcji z firmy KH Kipper. Samochód jest przystosowany do poruszania się w trudniejszym terenie.

Prezentacja samochodów dostawczych Toyota – na autodromie w okolicach Sochaczewa mogliśmy odnowić znajomoość z użytkowymi samochodami tej znanej, japońskiej marki. Jeździliśmy furgonem Hiace i skrzyniową Dyną, które można było sprawdzić na torze prób, ustawionym tak, aby poddać ich właściwości jezdne dość wymagającemu egzaminowi. Poczynania kierowców nadzorowali instruktorzy ze szkoły jazdy Toyoty.

Mercedes Atego nr fabryczny 250000 trafił do polskiego przewoźnika – wybór firmy, której jubileuszowy samochód zostanie przekazany trwał kilka tygodni.

Z reportażu dowiemy się, dlaczego zdecydowano się wręczyć kluczyki od tego auta firmie z Polski i jakie uczucia wzbudził ten fakt w nowym właścicielu samochodu, a także jak to zdarzenie ocenia się w polskim przedstawicielstwie Mercedesa.

IV Miedzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” – druga czeoea relacji z opolskiego Zlotu, który zgromadził ponad 150 tuningowanych pojazdów z całej Europy. Ale organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje. Należały do nich miedzy innymi konkursy sprawnościowe, w których mogli brać udział zarówno przybyli truckami uczestnicy, jak i tłumnie odwiedzająca zlot publiczność.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: akcja ITD „Bezpieczny Autobus”; obradowało Walne Zgromadzenie ZMPD; autobusy MAN z napędem na gaz ziemny trafią do Turcji i Holandii; Mercedes Vito 4×4.

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!