TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

12 sierpnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 16.08. o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 0:45, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30 i 23.00, czw. o godz. 15:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Renault Kerax wywrotka – pojazd wyposażony jest w 500 konny silnik, który sprawia, że poruszanie się tym autem nawet w trudniejszych warunkach terenowych nie jest kłopotliwe. Mocna konstrukcja auta i jego dobre własności jezdne sprawiają, że Kerax nie ulęknie się warunków, jakie spotkać można na placu budowy, a nawet takich, jakie panują w miejscach, w których plac budowy dopiero powstaje.

Reportaż o próbach zastępowania preparatu Ad Blue domowej roboty zamiennikami – stosowany w nowoczesnych ciężarówkach jako dodatek do paliwa roztwór mocznika zapewnia pojazdom spełnianie ostrych wymogów norm ekologicznych – obowiązującej Euro 4 i nadchodzącej Euro 5. Zdarzają się przypadki używania różnych "mikstur" zamiast oryginalnego preparatu. Zobaczymy jaki skutek może przynieść taka domorosła wynalazczość.

Felieton o fabrycznych testach ciężarówek MAN – droga od koncepcji projektanta do gotowego samochodu trwa kilkadziesiąt miesięcy. Zaglądniemy do biur konstrukcyjnych i laboratoriów, aby poznać chociaż niektóre etapy powstawania nowoczesnego pojazdu użytkowego. Zobaczymy jak testowane są jego poszczególne podzespoły i zajrzymy na hamownię, gdzie bada się silniki. Pojeździmy po fabrycznym torze doświadczalnym i będziemy świadkami prób zderzeniowych.

IV Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck”

– trzecia część relacji z trwjącego przez dwa dni Zlotu, który przyciąga tłumy publiczności. Główną dla niej atrakcją są oczywiście tuningowane pojazdy użytkowe, których w tym roku zjechało do Opola blisko 150. Ale impreza obrosła też licznymi, towarzyszącymi jej wydarzeniami. Wśród nich coraz większego rozmachu nabierają ekspozycje producentów części i wyposażenia do pojazdów, różnorodnych zabudów i kompletnych pojazdów, oraz branżowych wydawnictw.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Volkswagen Caddy. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!