TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

25 sierpnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 30.08. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 0:30, wt. o godz. 8:00, śr. o godz.13:00 i23.00, czw. o godz. 4:30 i 17:00, pt. o godz. 11:30 i 19:30, oraz następna sobota o godz. 4:00.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Eurocargo 4×4 – to właśnie na bazie takiego pojazdu powstały wersje, które uczestniczyły w rajdzie Dakar. Już na pierwszy rzut oka widać, że teren jest żywiołem tego samochodu. Wysoki prześwit, odporne na przeciążenia zawieszenie, krótki rozstaw osi i niewielkie zwisy to typowy dla terenówki zestaw cech. Uzupełnia go odpowiednio dobrane ogumienie i mocny silnik.

Reportaż o zielonych światłach – podczas jednej z naszych podróży trafiliśmy w Austrii na sygnalizatory, w których zielone światło miga tuż przed zakończeniem swojej fazy świecenia. Pozwala to kierowcom zorientować się, że za moment światło się zmieni. Zapytaliśmy więc polskich kierowców, czy taki system – który przed laty działał także w Polsce – ułatwiłby im pracę.

Rajd Drezno – Wrocław – zajrzeliśmy na trasę terenowego rajdu w którym udział biorą motocykle, quady, terenowe auta osobowe i najbardziej nas interesujące ciężarówki. Trasa tego wyścigu wiedzie od Drezna przez Olszynę i zachodnią Polskę aż na poligon w Drawsku Pomorskim. Zdjęcia zrobiliśmy podczas ubiegłorocznej edycji tego offroad’owego maratonu. Trasa jest wytyczona tak, że tuż po starcie każdego odcinka rozpoczyna się ostra walka.

Otwarcie nowego serwisu Mercedesa – sieć stacji serwisowych Mercedesa wzbogaciła się niedawno o nowy obiekt, należący do znanej dobrze nie tylko na Dolnym Śląsku firmy, prowadzonej przez pana Mirosława Wróbla. Stację zlokalizowano w nieodległych od Wrocławia Pietrzykowicach. Otwarcie zorganizowano z rozmachem, łącząc je z lokalną premierą nowego Actrosa.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: od 2009 roku ciężarówki będą musiały mieć nowe lusterka; 27 Truckstar Festival; nowy numer telefoniczny serwisowego centrum obsługi Iveco; Mercedes Vaneo. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!