TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnego wydania „Na Osi”

15 września 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 20.09. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: niedz. o godz. 14:30, pn. o godz. 4:30, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 17:00, pt. o godz.4:30, 11:30 i 19:30, oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGS wywrotka – Pojazd porusza się na trzech osiach. Każda z nich jest napędzana, a więc auto doskonale radzi sobie z warunkami placu budowy czy żwirowni. Nie boi się grząskiego terenu dzięki wyposażeniu w rozbudowany system blokad mechanizmów różnicowych poszczególnych osi, oraz blokadę międzymostową.Na podwoziu TGS’a zabudowano trójstronną wywrotkę Meiller Kipper.

24 godzinny serwis Renault– Czasem zdarza się, że ciężarówka odmówi posłuszeństwa na drodze. Kierowca samochodu marki Renault nie jest wtedy pozostawiony sam sobie. Wystarczy jeden telefon do centrum obsługi serwisowej i pomoc już jest w drodze. Wyposażenie każdego pojazdu pogotowia serwisowego Renault 24/24 obejmuje komputer diagnostyczny Diag NG3. Dzięki precyzyjnej diagnozie usterek, więcej napraw można przeprowadzić bezpooerednio na drodze

Rodzina pojazdów Iveco – marka Iveco od 22 lat znana jest w ponad 100 krajach świata. Produkuje pojazdy użytkowe należące do trzech segmentów tonażu: od najlżejszego Daily, przez dystrybucyjne Eurocargo, aż po ciężkie: Stralisa i Trakkera. Pojazdy znajdują zastosowanie w każdym rodzaju przewozów: od lokalnych dostaw towarów, poprzez transport wewnątrz krajowy, aż po najdalsze transporty międzynarodowe.

Targi „Lastbil” – W centrum targowym Elmia, w Jonkoping, pod koniec sierpnia odbyły się największe w Skandynawii targi transportowe Lastbil. Organizowana co dwa lata wystawa była rekordowa pod każdym względem. Na olbrzymiej powierzchni, swą ofertę przedstawili producenci branżowi z całej Europy,a przybyła, zarówno ze Szwecji, jak i Norwegi, Finlandii oraz Danii publicznooeć liczyła sobie ponad 40 tysięcy osób.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: zapowiadamy, że będziemy bliżej pokazywać tuningowane ciężarówki; raport o jakooeci sprzedawanych paliw; Unia Europejska zapowiada wzrost opłat drogowych od pojazdów użytkowych; Ford Transit Connect. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!