TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

22 września 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 27.09. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: niedz. o godz. 14:30, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:30, 11:30 i19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Renault Premium pomoc drogowa – pokazywany pojazd jest specjalny pod co najmniej dwoma względami. Po pierwsze może być do takiej kategorii zaliczony ze względu na zabudowę. Z drugiej zaś strony, wręcz zapierający dech w piersiach tuning auta, nadaje samochodowi wyjątkowych cech.

Przewóz ponadgabarytowy – dla niektórych przewoźników transporty ponadgabarytowe stanowią chleb codzienny, bo wyspecjalizowali się w przewozie właśnie takich ładunków. Realizacja takiego zadania transportowego zwykle nie jest łatwym zadaniem. I nie chodzi tu tylko o specjalistyczny sprzęt, potrzebny do takiego transportu. Zwykle trzeba podjąć wiele różnych działań wstępnych, wśród których czołowe miejsce zajmuje objazd trasy.

V Modell Truck Mania w Sycowie – tegoroczne spotkanie modelarzy otworzył konwój prawdziwych ciężarówek. Przez uliczki liczącego nieco ponad 10 tysięcy mieszkańców Sycowa przemknęła kawalkada kilkunastu stuningowanych aut. Jednak zasadnicza część tej imprezy toczyła się wewnątrz hali sportowej, gdzie podziwiać można było ponad 100 zgłoszonych do konkursu modeli ciężarówek.

Pomorska Miss Scania – na początku września już po raz 7 w gdańskim oddziale Scanii spotkali się właściciele i miłośnicy pojazdów tej marki. Wśród przybyłych ciężarówek poszukiwano tej najpiękniejszej, aby uhonorować ją tytułem Pomorskiej Miss Scania. Do konkursu zgłoszono ponad 30 pojazdów, pochodzących nie tylko z pomorskich firm. Tłumnie przybyła publiczność miała więc co podziwiać, ale i w czym wybierać, bo głosowano także na najpiękniejszy jej zdaniem samochód.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: MAN przedstawił dwa pojazdy na kieleckim Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego; VW Caddy uhonorowany tytułem Najlepszego Auta Użytkowego; Mercedes przekazał do testów 10 ciężarówek z napędem hybrydowym; Renault proponuje nowe, zautomatyzowane skrzynie biegów do Midlum; KIA K 2500. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!