TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®

29 września 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 04.10. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: pn. o godz. 4:45, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:15, 11:30 i 19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Scania – szwedzkiemu producentowi samochodów ciężarowych od lat udaje się zaskakiwać użytkowników nowatorstwem konstrukcji. Testowana Scania R480 Euro 5 XPI nie wymaga nie tylko zmiany biegów, ale również kłopotliwego poniekąd dolewania mocznika dzięki systemowi recyrkulacji spalin EGR. Najważniejszą nowością w 480-konnym silniku jest jednak wysokociśnieniowy system wtrysku paliwa oparty tym razem na układzie common rail, a nie jak do tej pory stosowanych w Scaniach pompowtryskiwaczach.

Naczepa samowyładowcza Mega – użycie lekkich materiałów konstrukcyjnych pozwoliło obniżyć masą własną naczepy, dzięki czemu można było uzyskać większą ładowność w granicach dopuszczalnej masy całkowitej. Pokazywaną naczepę wyposażono w firmowe osie producenta pojazdu, a wiele podzespołów pochodzi od znanych wytwórców.

Rozszerzenie możliwości nawigacji Garmina – użytkownicy urządzeń firmy Garmin mogą je rozbudować o niewielki moduł GPS Buddy Connect, który przekształca zwykłą nawigację satelitarną w narzędzie do zarządzania pojazdami. System daje możliwość analizowania przebywanych przez pojazd tras i może się przyczynić do obniżenia kosztów działania firmy.


Zlot ciężarówek w Zolder
– impreza jest bardzo atrakcyjnym uzupełnieniem corocznie odbywającej się na tym torze jednej z eliminacji wyścigów Truck Grand Prix. Niezbyt wielki obszar pozwala gościć tylko nieco ponad 100 ciężarówek, dlatego organizatorzy stawiają na ich jakość i zapraszają tylko te najpiękniejsze. W tym roku po raz pierwszy na Zlocie były także auta z Polski i nie przeszły niezauważone.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: VW Caddy uhonorowany tytułem Najlepszego Auta Użytkowego; Renault proponuje nowe, zautomatyzowane skrzynie biegów do Midlum; na targach IAA w Hanowerze obecni byli wszyscy liczący się w branży pojazdów użytkowych: Opel Vivaro. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!