TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®

6 października 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 11.10. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: pn. o godz. 4:45, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:15, 11:30 i 19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Renault Magnum 460 – niepowtarzalna stylistyka Magnum sprawia, że nie sposób pomylić tego pojazdu z innym. Charakterystyczna sylwetka ciężarówki znana jest dobrze wszystkim kierowcom. Ale producent auta stale wprowadza nowe elementy, przez co flagowy Renault ciągle wart jest zainteresowania.

Scania XPI – po kilkunastu miesiącach od pierwszej prezentacji silnik XPI Scanii trafia do Polski. Z tej okazji zaproszono branżowych dziennikarzy do Wisły, gdzie szeroko omawiano to rozwiązanie. System XPI oznacza bardzo wysokie ciśnienie wtrysku, przez co silniki są ekonomiczne i nie potrzeba niczego więcej, by spełnić normę Euro 5.

Fabryka Castrol – centrum technologiczne firmy Castrol mieści się w niewielkim Pangbourne, odległym około godziny jazdy od brytyjskiej stolicy. Tutaj rodzą się pomysły na nowe rozwiązania w olejach i środkach smarnych i tu właśnie poddawane są pierwszym testom. Prace badawczorozwojowe prowadzą dziesiątki inżynierów i analityków laboratoryjnych, a ostatecznie wyniki ich prac weryfikują specjalnie opracowane, indywidualne testy silnikowe, oraz jazdy testowe pojazdów.

Wyścigi ciężarówek w Zolder – w czterdziestoletniej historii tego toru wyścigi formuły 1 wygrywali na nim dziś już legendarni mistrzowie. Wystarczy wymienić dwa nazwiska: Jacky Stewart i Niki Lauda. W połowie lat osiemdziesiątych minionego wieku formuła przeniosła się do Spa, jednak ten tor nadal żyje. W Zolder ścigają się między innymi ciężarówki. Dzięki uprzejmości firmy MAN mogliśmy nieco bliżej przyjrzeć się jednej z rund mistrzostw Europy, rozgrywanej tutaj właśnie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w Gorzowie uruchomiono nowy serwis MAN; Polskę odwiedził konwój Hanse Tour; Renault Maxity. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!