TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

14 października 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 18.10. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: pn. o godz. 4:45, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:15, 11:30 i 19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN betoniarka tuningowana – inspiracją do powstania tego projektu była niewątpliwie bajkowa pszczółka Maja. Właścicielowi auta chodziło zapewne o to, aby pojazd kojarzony był z dobrze znaną, wręcz symboliczną pracowitością, przypisywaną tym owadom. Stylizacja kabiny nasuwa skojarzenia z głową pszczoły. Odwłok to oczywiście „gruszka” betonomieszarki. Na szczęście w odróżnieniu od prawdziwego owada, prezentowany MAN nie ma żądła, a tylko jego podobiznę w postaci rynny wyładunkowej.

Mistrzostwa ratowników drogowych – na 11 Mistrzostwa Polski Ratowników Drogowych przybyły do Opola 32 dwuosobowe załogi, reprezentujące 1800 osobową rzeszę ratowników działających pod agendą Polskiego Związku Motorowego. Jedno z zadań postawionych przed zawodnikami oparte było o symulację wypadku z ciężarówką.

Iveco Trakker pomoc drogowa – Iveco Trakker to pojazd skonstruowany z myślą o najtrudniejszych zadaniach transportowych. Jego głównym celem jest przewóz ciężkich ładunków nie tylko po asfalcie i nawierzchniach utwardzonych, ale także poza nimi. Znany jako samochód wytrzymały, oparty na solidnym podwoziu z zawieszeniem mechanicznym często adaptowany jest także do zadań specjalnych na przykład z zakresu pomocy drogowej.

Targi IAA Hanower cz.1 – najważniejsze w branży pojazdów użytkowych targi odbywają się zamiennie w Holandii, w Amsterdamie, lub w Niemczech. W tym roku to właśnie w Hanowerze wiodący producenci motoryzacyjni zaprezentowali swoją ofertę. Jednym z najważniejszych wydarzeń targów IAA jest ogłoszenie wyników plebiscytu na pojazd użytkowy, który będzie dzierżył zaszczytny tytuł przez cały następny rok.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: producent betonomieszarek i pomp do betonu obchodzi jubileusz 80-cio lecia; w Kołbaskowie otwarto nowy serwis Iveco; od nowego roku przewoŹnicy posługujący się karnetem TIR będą musieli dokonywać elektronicznych zgłoszeń transportu; Toyota Dyna. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!