TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

20 października 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 25.10. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: pn. o godz. 4:45, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:15, 11:30 i 19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Nowy Mercedes Actros – najnowszy Mercedes-Benz Actros otrzymał na tegorocznych Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych w Hanowerze prestiżową nagrodę Ciężarówki Roku 2009. Jury, składające się z ekspertów – dziennikarzy z prasy specjalistycznej z 21 europejskich krajów, uhonorowało w ten sposób dużą ekonomiczność, dbałość o środowisko, bezpieczeństwo oraz komfort zapewnione przez technologiczne innowacje nowego Actrosa.

Przeprawy promem – zasięg kontynentalnego transportu drogowego jest dzisiaj praktycznie nieograniczony. Są jednak takie miejsca, do których dojazd na kołach jest albo utrudniony, albo całkiem niemożliwy. Jeżeli przeszkodą jest woda, rozwiązanie jest proste – wystarczy wjechać na prom i za parę godzin jest się w Skandynawii lub Wielkiej Brytanii.

80 lat CIFA – włoski producent betonomieszarek i pomp do betonu działa od roku 1928. Jednym z elementów obchodów jubileuszu 80 lecia firmy było spotkanie z użytkownikami tych maszyn. Była to świetna okazja do zaprezentowania całej palety produktów. Do najpopularniejszych zalicza się między innymi betoniarka z własną pompą do betonu. Można też było podziwiać pompę o jednym z najdłuższych wysięgów w Europie.

Targi IAA Hanower cz.2 – targi IAA w Hanowerze to największa i najważniejsza wystawa branży transportowej. Organizowana przez niemieckie stowarzyszenie przemysłu motoryzacyjnego, zgromadziła w tym roku rekordową liczbę ponad dwóch tysięcy wystawców z całego świata. Zaglądamy na stoiska kolejnych producentów pojazdów użytkowych, aby zobaczyć co u nich nowego.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: we Wrocławiu rozegrano Mercedes Truck Rally; budowlane MAN”y prezentowały się pod łodzią; w Lublinie ćwiczyły służby ratownictwa drogowego ze Scanią w jednej z głównych ról; Volkswagen Transporter. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!