TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

28 października 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 1.11. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00 pn. o godz. 4:45, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:00, 11:30 i 19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Naczepa chłodnicza Chereau – ta wywodząca się z Francji marka, znana jest już od połowy ubiegłego wieku. Buduje między innymi pojazdy izotermiczne i chłodnicze, których cechy konstrukcyjne z zapasem spełniają obowiązujące przepisy i dobrze odpowiadają wymaganiom transportowców. Przyjrzymy się bliżej naczepie – chłodni tego producenta.

Nowy serwis Iveco w Kołbaskowie – kilka tygodni temu na polskiej mapie Iveco zjawił się nowy punkt, zlokalizowany w północno – zachodnim zakątku naszego kraju. Śmiały projekt i jego bardzo dobra realizacja przerodziły się w nowoczesny obiekt, godnie reprezentujący markę Iveco. Ta najnowsza, działająca pod znakiem Iveco stacja, ma duże znaczenie również dla jej właściciela, firmy Nord Truck, wywodzącej swój rodowód z Torunia.

Tuningowana Scania Red Devil – tuning prezentowanej samochodu miał na celu powstanie ciężarówki nieszablonowej, kontrowersyjnej, różniącej się od całej reszty. Jej wygląd ma budzić respekt, przyciągać uwagę każdego przechodnia, a nawet siać zamieszanie wśród kierowców spłoszonych kanonadą z rur wydechu. To więcej niż sposób wyrażania siebie. To forma dominacji maszyny nad innymi użytkownikami dróg.

IAA Hanower cz. 3 – w tej części relacji odwiedzimy kilka stoisk. U Mercedesa rej wodził oczywiście nowy Actros – zdobywca tytułu International Truck of the Year 2009. Ale obok niego było także sporo innych, wartych zainteresowania aut tego producenta. Ciekawych ekspozycji nie brakowało także u innych producentów, a nasze szczególne zainteresowanie wzbudził między innymi hybrydowy autobus Solaris.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: replika Papamobile w muzeum w Starachowicach; nowy serwis DAF”a w Trzcianie koło Rzeszowa; finał Mistrzostw Mechaników Renault; Opel Movano. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!