TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

5 listopada 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 8.11. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00 pn. o godz. 4:45, wt. o godz. 4:00 i 6:00, śr. o godz. 0:45, 13:00 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:00, 11:30 i 19:15 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Sprinter furgon – nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jest Mercedes Sprinter, na dobre zadomowiła się już na naszym rynku. Ponieważ popularność tego samochodu dostawczego wśród użytkowników nie maleje, postanowiliśmy zaprezentować kolejną jego wersję. Tym razem jest to model 518 CDI z zainstalowaną zabudową rodzimej marki, firmy Gniotpol.

Nowy serwis MAN”a w Gorzowie – liczba serwisów pojazdów użytkowych rośnie w Polsce bardzo szybko, bo i rynek tych aut cechuje spora dynamika. Nie inaczej rzecz wygląda z siecią lidera na polskim rynku. Najnowszy obiekt właśnie oddano do użytku w Gorzowie Wielkopolskim. Piękna, nowoczesna stacja serwisowa jest w stanie zapewnić obsługę około 400 pojazdów miesięcznie.

Fabryka naczep MEGA – w oparciu o infrastrukturę pozostałą po Nyskich Zakładach Urządzeń Przemysłowych powstała w tym mieście fabryka naczep, osi jezdnych i zabudów do pojazdów użytkowych. Zakład zlokalizowany jest na terenie o powierzchni 120 tysięcy metrów kwadratowych, a oddziały produkcyjne zajmują 50 tysięcy metrów kwadratowych hal. Na kilku równoległych liniach powstają poszczególne podzespoły z których na stanowiskach montażowych budowane są kompletne pojazdy.

IAA Hanower cz . 4 – zajrzymy na stoiska kolejnych producentów ciężarówek, którzy prezentowali się na tegorocznej wystawie. Tym razem poznamy nowości nie tylko wśród najcięższych pojazdów, ale także w ofercie tych lżejszych. Niezależnie od segmentu do jakiego należą, ich cechą wspólną jest widoczna niemal w każdym modelu troska o ekologię.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w Starachowickiej fabryce MAN”a działa linia do zanurzeniowego lakierowania szkieletów autobusów; w Poznaniu rozegrano II Mistrzostwa Polski Kierowców Autobusów; Volvo proponuje jako wyposażenie dodatkowe w swoich ciężarówkach alkomat Alcolock; Nissan Cabstar. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!