TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

10 listopada 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 15.11.o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00 pn. o godz. 4:45, wt. o godz. 4:45 i 8:00, śr. o godz. 13:00 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:30, 11:30 i 19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Trakker 8X8
– w takiej, jak prezentowana wersji, pojazd stanowi środek transportu, który nie ulęknie się choćby najtrudniejszych warunków pracy. Stanowią o tym jego najważniejsze cechy: mocny silnik, muskularna budowa i przeniesienie napędu na wszystkie koła. Na jego podwoziu zabudowano tylnozsypową skrzynię samowyładowczą polskiej produkcji, pochodzącą z firmy KHKipper.

Szkolenie Renault Optifuel – francuski producent prowadzi stały cykl szkoleń kierowców, którego celem jest poprawa stylu jazdy i ekonomiki spalania. Przygotowany przez specjalistów program umożliwia wskazanie kierowcom, jak korzystać ze stosowanych w ciężarówkach Renault nowoczesnych rozwiązań, aby uczynić jazdę płynniejszą, bezpieczniejszą i oszczędniejszą.

MAN na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach – zorganizowana już po raz 16 wystawa zgromadziła 400 wystawców z 22 krajów, a ekspozycję obejrzało około 13 tysięcy zwiedzających. Jedynym producentem pojazdów użytkowych, który na tych targach zorganizował swoje firmowe stoisko był MAN. Pokazano dwa samochody: ciężkiego HX”a i … uwaga! Stara, który jak się okazuje wcale nie odszedł do lamusa historii.

Hanse Tour – już od 10 lat można na drogach Europy spotkać ruchome muzeum motoryzacji użytkowej. Przez kilka dni karawana zabytkowych pojazdów przebywa kilka tysięcy kilometrów, zatrzymując się w wybranych miastach. Mimo, że nazwa rajdu brzmi „Deutschlandfahrt”, to już od kilku edycji jedzie on nie tylko przez Niemcy. W tym roku – pod hasłem „Hanse Tour” – zawitała także do Polski. Współorganizatorem polskiego etapu była poznańska firma Pozkrone, będąca generalnym importerem pojazdów firmy Krone.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: powiększa się liczba przewoźników korzystających z kart UTA; poznajemy bliżej nowego Actrosa jadąc w konwoju tych aut; coraz częściej płoną autobusy; Fiat Fiorino. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!