TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

10 grudnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 13.12. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 4:45 i 9:30, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz. 13:15 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:15, 11:30 i 19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Nissan Cabstar – ten dość egzotyczny w Europie samochód kojarzy się przede wszystkim z dalekowschodnim stylem, ale ta lekka ciężarówka jest gotowa stawić czoła silnej, europejskiej konkurencji. Wiadomo, że duży może więcej, ale mały Cabstar może za to o wiele częściej. Jego stosunkowo niewielkie gabaryty, szerokie możliwości zabudowy ramy i niskie zużycie paliwa to cechy, które w transporcie dystrybucyjnym, a szczególnie przy wahadłowych kursach mają decydujące znaczenie.

Podsumowanie roku 2008 w Iveco – przypominamy najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w kończącym się właśnie roku w polskim przedstawicielstwie tej włoskiej firmy. Ale zajrzymy także na kilka europejskich imprez, na których Iveco zaznaczyło swoją obecność.

Nietrzeźwość za kółkiem – alkohol i kierownica to zupełnie nieudany związek, a jego owoce jakże często mają smak prawdziwego dramatu. Rozbite pojazdy i straty materialne to najmniej dolegliwe skutki, a wobec prawdziwej tragedii, jaką jest śmierć ofiary wypadku, utrata prawa jazdy i sankcje karne jawią się zupełną błahostką. Mimo dochodzących niemal codziennie z różnych stron kraju wieści o kolejnym wypadku, którego przyczyną był alkohol, nadal w społeczeństwie panuje swoiste pobłażanie dla nietrzeźwych kierujących.

Tuningowana Scania – oprócz urody, komfortu i funkcjonalności prezentowane auto ma w sobie to coś, czego zwykle nie da się zainstalować w nowej ciężarówce. Tą cechą z pewnością jest charakter. Oznacza to, że kiedy przy zachodzie słońca siedząc za kierownicą tego ciągnika wyruszysz w trasę, po wrzuceniu najwyższego biegu przeniesiesz się w inny wymiar. Wsłuchany w bulgot legendarnego, ośmiocylindrowego, widlastego silnika, ze wskazówką obrotomierza na poziomie nieco powyżej 1000 obr./min, poczujesz się jak siedzący w pierwszym rzędzie uczestnik wielkiego, drogowego show.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: rozwój sieci dróg w czasie roku rządów gabinetu Premiera Tuska; wyróżnienie dla Logistics Service S.A. w XIV edycji Konkursu Polskiej Nagrody Jakości; w Europie sprzedano w tym roku nieco ponad 30,5 tysiąca autobusów i autokarów powyżej 3,5 tony dopuszczalnej masy całkowitej; Renault Master. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!