TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

16 grudnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 20.12. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 4:50 i 9:30, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz. 13:15 i 23.00, czw. o godz. 15:15, pt. o godz.4:25 oraz następna sobota o godz.2:25.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGX V8 – model flagowy serii TGX ustanawia nowe standardy w kwestii mocy oraz ekskluzywności, będąc przy tym najmocniejszym seryjnie produkowanym pojazdem ciężarowym w Europie. Jego silnik rozwija moc maksymalną 680 KM. Umożliwia to osiąganie wysokich przeciętnych prędkości na trasie, niezależnie od obciążenia auta.

Podsumowanie roku 2008 w Mercedesie – mijający właśnie rok staż u Mercedesa pod znakiem świecącej jaśniejszym blaskiem gwiazdy. Zanim jednak oficjalnie przedstawiono nowego Actrosa, miało też miejsce kilka innych wydarzeń. Najważniejsze jednak zdarzyło się pod koniec roku – premierowy samochód otrzymał tytuł “International Truck of the Year 2009”.

Podsumowanie roku 2008 w Scanii – przedstawimy najważniejsze dla szwedzkiego producenta wydarzenia mijających 12 miesięcy. Obok prezentacji nowości, jakie wprowadzono samochodach, powróciła echem ubiegłoroczna edycja konkursu Young European Truck Driver, bo jego polski zwycięzca właśnie w tym roku odebrał nagrodę. Ważną dla Scanii premierą w Polsce było pokazanie samochodów z silnikami XPI.

Przegląd imprez trakerskich 2008 – przypominamy atmosferę tegorocznych zlotów. W Polsce sezon tradycyjnie otwiera krakowskie Trakerskie Spotkanie. Niedługo po nim w Opolu na Master Trucku spotykają się wszyscy wielbiciele tuningowanych pojazdów użytkowych, którzy mogą podziwiać goszczące tam cacka z całej Europy. Zwycięzcy wyruszają potem na podbój innych zlotów na starym kontynencie, na których coraz częściej przybyłe z Polski pojazdy odnoszą sukcesy.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: dostępna jest limitowana seria specjalnie wyposażonych MAN”ów “Lion”s Edition”; na drogach całego świata co 30 sekund ginie człowiek; rozszyfrowujemy skrót “TIR”; wyprodukowano już 2 miliony Fiatów Ducato. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafaż Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!