TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

23 grudnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 6.09. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: niedz. o godz. 14:30 i 0:30 , wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 17:00, pt. o godz.4:30, 11:30 i 19:30, oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MB Axor – Pojazd znany jest już na europejskich drogach od wielu lat i wraz z większym Actrosem korzysta ze wspólnych i sprawdzonych technologii. Samochód stanowi uzupełnienie pomiędzy najcięższymi i najlżejszymi ciężarówkami tej marki. Nowy Axor jest bardzo podobny stylistycznie do większego Actrosa i równie dobrze przygotowany do transportu zarówno na średnich jak i długich dystansach. Równie dobrze powinien spisywać się przy intensywnej eksploatacji dystrybucyjnej na krótkich odległościach.

Podsumowanie roku 2008 w MAN”ie – Mijający rok był jubileuszowym dla spółki MAN – STAR TRUCKS. Jej początki sięgają pierwszych miesięcy roku 1993. Przez 15 lat działania do polskich użytkowników trafiło ponad 10 tysięcy pojazdów marek MAN, NEOPLAN i STAR, które jeżdżą w największych polskich firmach logistycznych. Oferowane samochody są odpowiednio dostosowane do potrzeb branży i rodzaju transportu: lekkie, średnie i ciężkie, pojazdy specjalne, oraz autokary i autobusy obsługujące trasy liniowe.

Podsumowanie roku 2008 w Renault – W ciągu dobiegających właśnie końca 12 miesięcy roku 2008 pojazdy użytkowe francuskiego producenta poznawaliśmy z różnych stron. Pojawił się Hybrys – ciężarówka z napędem hybrydowym, ponad 1000 konne, wyczynowe Premium, limitowana seria Magnum Vega i nowa kabina do Magnum. Nowoczesne auta budowlane kontrastowały z pochodzącymi sprzed 250 milionów lat minerałami. Poznaliśmy też mistrzowską parę mechaników, na co dzień opiekujących się samochodami w krakowskim Eurocomplexie. Prawdziwą ozdobą roku było przepięknie stuningowane Premium, obsypane gradem nagród na zlotach w całej Europie.

Przegląd imprez sportowych 2008 – Sezon otwiera zwykle pustynny maraton z metą w Dakarze. Niestety – w tym roku ten rajd został odwołany. Pozostało więc zajrzeć na trasę jego europejskiego odpowiednika, wiodącą najbardziej zwariowanymi wertepami pomiędzy Berlinem a Wrocławiem. W pobliżu stolicy Dolnego Śląska rozgrywa się kolejny rajd: Mercedes Truck Rally, który w tym roku zgromadził na starcie około 80 załóg. W mijającym roku rozegrano także 9 wyścigów ciężarowej formuły 1, dostarczającej kibicom wielu niezwykłych emocji.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: rządowe próby wsparcia branży motoryzacyjnej w dobie kryzysu; rośnie popyt na olej napędowy; w nowym taryfikatorze mandatów ujęto wykroczenia określone w Ustawie o transporcie drogowym; Iveco Massie. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski oraz starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!