TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka „Na Osi”

7 września 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka w sobotę 12.09. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 2:15, 10:15 i 22:30, wt. godz. 13:00, śr. godz. 23:30, czw. godz. 4:45 , pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15,

Zobaczyć będzie można między innymi:

Scania R560 V8 – dla wielu kierowców, to prawie filozofia życia: moc i charakterystyczny dźwięk – oto nieodłączne elementy legendy silnika Scania V8. Znane na całym świecie logo, umieszczane na kurtkach, czapkach i gadżetach jest znakiem rozpoznawczym jednego z najbardziej udanych projektów inżyniersko-marketingowych. Scania z tak mocnym silnikiem doskonale nadaje się do jazdy po górach. Kierowcy użytkujący wozy z gryfem na masce i 8 cylindrami pod maską, doceniają wszystkie ich walory na słynnych podjazdach w okolicach Kassel w Niemczech czy też w trakcie wspinania się na przełęcz Brenner w drodze do Włoch. Auto nie zwalnia ponad miarę i nie męczy kierowcy obawą o nadmierne obciążenie silnika.

Firma Auto Kontener – wszyscy chyba dobrze wiedzą o tym, że w Polsce jest kilku producentów budujących całkiem udane naczepy z różnych typów: skrzyniowe, podkontenerowe czy wywrotki. Ale jest też taka firma, która od ponad 20 lat specjalizuje się w pojazdach nietypowych, a mówiąc dokładniej w specjalnych zabudowach na samochody i naczepy. Przedsiębiorstwo „Auto Kontener” mieści się w Kętach koło Oświęcimia. Powstają tu wyjątkowe pojazdy, spełniające najbardziej wyszukane wymagania ich użytkowników.

Nowa generacja opon Goodyear – dziś, w dobie coraz droższego paliwa, wyższych podatków, rosnących kosztów prowadzenia działalności każdy sposób mogący wpłynąć na redukcję wydatków wart jest zastosowania. Okazuje się, że tak z pozoru prozaiczna rzecz, jak opona, także może przyczynić się do oszczędności. I to wcale niemałych.

Truckstar Festival – nie trzeba czytać magazynu Truckstar, aby wiedzieć, że odbywa się zlot w Assen. Wystarczy znaleźć się w pobliżu, a poinformują nas o tym tłumy fanów ciężarówek koczujących przy drogach dojazdowych do toru wyścigowego w centralnej Holandii. Pojazdy zjeżdżają się już w piątek, a ich właściciele dokładają starań, aby prezentowały się jak najlepiej. W tym roku wśród około 2 tysięcy najpiękniejszych pojazdów z całej Europy nie zabrakło przedstawicieli Belgii, Danii, Szwajcarii, a nawet Irlandii. Ekipa „Na Osi” tradycyjnie już zgłosiła do udziału w holenderskim zlocie najpiękniejsze auto z Polski, czyli zdobywcę tegorocznego tytułu Master Truck of Poland – DAF”a Hellboy z kościerzyńskiej firmy Repiński.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: rekordowa sprzedaż Mercedesa Atego; tym razem Polacy bez sukcesów na Nordic Trophy; czy paliwa będą droższe; w przyszłym roku pojawi się elektryczny dostawczak Forda.
Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Tadeusz Sterniuk.
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!