TRAILER Magazine 09/2009

8 września 2009, 0:00

Poniżej przedstawiamy spis treści Trailer Magazine 09/09:

Z PIEKŁA RODEM – Po ubiegłorocznych sukcesach Jarek Repiński zbudował kolejny, dużo bardziej zmodyfikowany samochód.

BĄDŹ MĄDRY PRZED SZKODĄ – Skutki kolizji lub wypadków drogowych mogą być mniej lub bardziej poważne. Konsekwencje tych uciążliwości mają łagodzić polisy ubezpieczeniowe.

CHŁODNA KALKULACJA – Bez względu na to, czy lato wydawało nam się ciepłe, czy nie, dla znacznego asortymentu produktów spożywczych większa część roku i tak jest za ciepła.

WYSOKA JAKOŚĆ I INWESTYCJE – W trudnych czasach spowolnienia gospodarczego Gniotpol może pochwalić się nowymi kontraktami, produktami i homologacjami.

NA NASZ RYNEK – Firma Istrail jest jednym z czołowych dostawców zabudów samowyładowczych, przyczep oraz naczep na rynku norweskim i szwedzkim. Stały rozwój firmy sprawił, że Istrail zainteresował się rynkiem polskim.

Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA – Zdarza się, że użytkownicy specjalistycznych pojazdów poprawiają je we własnym zakresie, a nawet zabierają się za ich produkcję od podstaw.

WYWROTKOWY SHOW – Krajowy lider w produkcji zabudów i naczep, Wielton, zaprosił swoich klientów na praktyczny minitest swoich produktów w okolicach Wielunia.

ERUPCJA MOCY – Po krótkiej jeździe testowej 200-konnym Fordem Transitem, jaką odbyliśmy na bawarskich drogach dwa lata temu, otrzymaliśmy wreszcie ten model do testu.

GWIAZDA NA 4 OSIACH – Do naszego testu redakcyjnego otrzymaliśmy Mercedesa Actrosa 8×8 z zabudową KH-Kipper.

FIŃSKI TRUCK SHOW – Zlot Power Truck Show stał się jedną z najważniejszych imprez w Skandynawii. Coraz liczniej pojawiają się na nim Polacy i co najważniejsze, odnoszą sukcesy.

TAJEMNICZE “BAŁTYKI“ – Poszukiwania i odbudowa zabytkowych autobusów stały się ostatnio w naszym kraju bardzo popularne. Miłośnicy taboru komunikacyjnego przeczesują zapomniane bazy, składowiska w poszukiwaniu zachowanych choćby częściowo pojazdów.

SCRATCH BUILDING – Powracamy do dalszej części naszego miniporadnika modelarskiego.

CORAZ WYŻSZY POZIOM – Na pierwszy mały jubileusz zlotu Master Truck, czyli jego piątą edycję, organizatorom udało się ściągnąć do Opola absolutną czołówkę europejską – Mikę Auvinena i Juhę Ristimaa.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!