TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka “Na Osi”

5 października 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka w sobotę 10.10. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 2:15, 9:45, wt. godz.13:00, śr. godz. 6:00 i 23:30, czw. godz. 4:45, pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15,

Zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Econic NGT komunalny – prawie zupełnie czyste spaliny i cicho pracujący silnik czynią z tego pojazdu świetne narzędzie do pracy w miastach. Jakości samochodu dorównuje, produkowana w Polsce zabudowa do wywozu śmieci. oraz w następną sobotę o godz. 4:15,

Jak funkcjonuje GreenChem – spojrzymy na producenta i dostawcę preparatu AdBlue od zaplecza. Dowiemy się, kto i za co odpowiada w firmie. Będzie też o nowych propozycjach, skierowanych do właścicieli pojazdów.

Targi Intercars – tym razem ekspozycję zorganizowano na lotnisku w Modlinie. Były ciekawe pojazdy, emocjonujące pokazy i podnoszące poziom adrenaliny konkursy dla odwiedzających targi.

Pomorska Miss Scania – jak co roku do gdańskiej siedziby Scanii zjechały się ciężarówki tej marki. Pojazdy oceniało jury i publiczność, a najładniejsze auto otrzymało tytuł Pomorskiej Miss Scanii.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: DAF „Trzystu” z firmy Repiński nagrodzony w Zolder; przewoźnicy obradowali w Tęgoborzu; jazdy testowe zamiast Mercedes Truck Rally; rośnie import używanych aut dostawczych.

Na pytania widzów odpowiadają sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!