TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka “Na Osi”

12 października 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka w sobotę 17.10. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 2:15, 9:45, wt. godz.13:00, śr. godz. 6:00 i 23:30, czw. godz. 4:45, pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15,

Zobaczyć będzie można między innymi:

Symulator jazdy ciężarówką i autobusem – obowiązkowe szkolenia – teraz już dla wszystkich kierowców autobusów i ciężarówek – można prowadzić metodami tradycyjnymi, czyli z użyciem pojazdów. Ale i w tę dziedzinę wdziera się elektronika, a jazda na symulatorze wiernie oddaje rzeczywistość.

Nowy zakres usług Mercedes Charter Way – jeśli nagle przewoźnikowi trafi się duże zlecenie, przekraczające jego możliwości, to nie trzeba się poddawać. Można skorzystać z proponowanego przez Mercedesa wynajmu pojazdów i podjąć wyzwanie. A po zakończeniu kontraktu auta oddać.

Castrol Edge Experience – po raz pierwszy w Polsce Castrol pokazał swoje mobilne laboratorium. Na kilku kolejnych stanowiskach można się zapoznać z ekstremalnymi testami, jakim poddawano w pełni syntetyczny olej Castrol Edge, oraz zobaczyć elementy wymontowane z silników, na których testy prowadzono. Eksperci Castrola odpowiadają na wszystkie pytania oglądających tę ekspozycję.

Scania Legend – pięknie stuningowany zestaw z przyczepą jego właściciel, Juha Ristimaa z Finlandii, pokazał po raz pierwszy na zeszłorocznym Nordic Trophy. W tym roku Scania była prawdziwą ozdobą i mistrzynią V Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck”. Ale żeby ten 25 metrowy zestaw mógł się po Polsce poruszać, trzeba było specjalnego zezwolenia i eskorty na drodze.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: niektórzy właściciele firm transportowych upatrują przyczyn swojej trudnej sytuacji w starych ciężarówkach; szykowane zmiany w przepisach ADR mogą utrudnić życie przewoźnikom; angielskie firmy kurierskie wożą przesyłki od drzwi do drzwi w całej Europie; Renault Master.

Na pytania widzów odpowiadają sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski.
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!