TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka “Na Osi”

26 października 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 31.10. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień:
nd. godz. 4:40 i 15:00, pn. godz. 2:55, 9:45, wt. godz.13:00, śr. godz. 6:00 i 23:25, czw. godz. 4:40,12:30, pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:10.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Kamień węgielny MAN w Pietrzykowicach – rozwój sieci serwisowej to obok dostarczania dobrych samochodów, punkt honoru każdego producenta samochodów użytkowych. Tak też jest u MAN-a . W Pietrzykowicach pod Wrocławiem, w obecności Konsula Republiki Federalnej Niemiec i przedstawicieli władz samorządowych wmurowano kamień węgielny pod nowe centrum obsługi i sprzedaży ciężarówek tej marki.

e-kursy – wygląda na to, że w szkoleniu kierowców zawodowych nadchodzi zupełnie nowa era. Pojawiły się bowiem odmienne od dotychczasowych, możliwości odbywania obowiązkowych kursów. Wspomagany komputerowo, przy wykorzystaniu odpowiedniego oprogramowania, cykl zindywidualizowanych szkoleń, daje kierowcy niezwykłą elastyczność ich przechodzenia.

Modell Truck Mania – to współzawodnictwo modelarzy ma rangę Mistrzostw Polski. W tym roku rozgrywane były już po raz szósty. Cechowały się dwiema nowościami. Przeniosły się z Sycowa do Kępna i odbywały się w międzynarodowej obsadzie. Ale najważniejsza nagroda przypadła polskiemu modelarzowi.

Peterbilt – chyba wszystkim Europejczykom prawie każda amerykańska ciężarówka wydaje się być pojazdem stuningowanym. Bo przecież już sama sylwetka takiego, jak pokazywany, Peterbilt”a, oraz całe mnóstwo chromu błyszczącego na wielu elementach wyposażenia samochodu, jednoznacznie pozwalają tak właśnie ten pojazd postrzegać. Aby więc wyróżnić się z masy podobnych aut, właściciel musi swojej ciężarówce nadać cech indywidualnych.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: nowa zabudowa samowyładowcza Schmitza; Scania i SAF Holland podjęły współpracę; zdradzamy prawdy i mity o ITD; Mitsubishi Fuso Canter.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski.
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!