TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka

2 listopada 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 7 listopada o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień:
nd. godz. 4:45, 15:00, pn. godz. 2:15, 9:45 wt. godz. 13:00, śr. godz. 6:00, 23:50, czw. godz. 4:45, 12:30 pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15

Zobaczyć będzie można między innymi:

EWT prezentuje nowe produkty Schmitza – Polski przedstawiciel znanego dotychczas przede wszystkim z naczep niemieckiego producenta przedstawił bliżej dwie nowości tej marki. Jedna z nich to skrzynie samowyładowcze na samochody, druga to ciekawie skonstruowane zabudowy chłodnicze.

Otwarto nowe serwisy Renault w Lublinie i Kielcach – Niedawno na mapie serwisów Renault Trucks w Polsce pojawiły się – dosłownie dzień po dniu – dwa nowe punkty. Jeden z nich uruchomił w Lublinie Eurocomplex Trucks, drugi – w Kielcach – uruchomiła firma Tandem Trucks.

Fiat Doblo Maxi – Prezentowany samochód należy do grona mniejszych dostawczaków. Autko specjalną urodą nie grzeszy, ale przyznać trzeba, że konsekwentnie trzyma linię wzorniczą włoskiego producenta. Wersja przedłużona zmieści sporo towarów, a to jest najważniejsze w samochodzie zbudowanym do pracy.

Peterbilt – Na Great Western Truck Show do Las Vegas ciężarówki przyjeżdżają nie tylko z różnych zakątków USA, ale i z Kanady. Właśnie taki zestaw wpadł w oko naszej kamery. Jego właściciel z niezwykłą wręcz precyzją ozdobił ciągnik i naczepę motywami z kart historii transportu.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Mercedes dostarczył już 110 000 ciężarówek i autobusów z systemem Activ Brake Assist; w Monachium MAN uruchomił nowoczesny, wielozadaniowy kompleks nazwany MAN Forum; przewoźnicy postulują, aby kary nakładać na odpowiedzialnych za wykroczenia, a nie tylko na właścicieli firm transportowych; Opel Movano.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski.

Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!