TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka “Na Osi”

30 listopada 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 05.12. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45, 15:00, pn. godz. 1:00, 8:30, 16:00 wt. godz. 13:00, śr. godz. 6:00, 13:30, 23:30, czw. godz. 5:00, 8:30, 13:00 oraz w następną sobotę o godz. 4:15

Zobaczyć będzie można między innymi:

 MAN TGX V8 – Przedstawiamy ciągnik siodłowy w wydaniu luksusowym. Z całą pewnością takie auto może być pojazdem flagowym we flocie każdego przewoźnika. Silnik samochodu rozwijający 680 KM nie ulęknie się żadnego ładunku.

Premiera nowej Scanii R – Szwedzki producent przedstawiając nowy samochód właśnie teraz, w dość mizernym dla transportu czasie udowodnił, że nie poddaje się biernie dekoniunkturze, a wybiega myślą i działaniem w przyszłość. Nowa Scania serii R, wyposażona w udoskonaloną wersję systemu automatycznej zmiany biegów Opticruise oraz układ Driver Support wzbudziła podziw zaproszonych na premierę gości. Zaraz po premierze przyszła wiadomość, że auto otrzymało tytuł „International Truck of the Year 2010”

Nowe pojazdy Mercedesa – Grupie branżowych dziennikarzy dano okazję bliższego poznania nowości w ofercie Mercedesa. Jedną z nich był całkowicie nowy model Zetros, który choć zbudowany dla wojska, w cywilu także znajdzie swoje zastosowanie. Drugą, można rzec podwójną, był prawie wcale w Polsce nieznany Econic i to z silnikiem zasilanym gazem ziemnym.

Porównanie wywrotek: DAF CF 85.410 kontra Renault Kerax 450 – Dziś prezentujemy opinie naszych widzów na temat prawdziwych wołów roboczych. Bo przecież auta budowlane zwykle pracują w bardzo ciężkich warunkach. Co więc użytkownicy cenią w tych samochodach, a co się nie podoba – o tym właśnie w porównaniu opartym o nadesłane przez Was oceny.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Scania uruchomiła w Polsce centrum sprzedaży pojazdów używanych; zanosi się na rekordowy poziom produkcji autobusów w polskich fabrykach; Mercedes partnerem pokazu „Bądź widoczny – uratuj życie”; Fiat jest w naszym kraju od kilku lat liderem rynku aut dostawczych.

Na pytania widzów odpowiadają:
sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!