TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

14 grudnia 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka 19.12. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień, nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 1:00, 8:30, 16:00 wt. godz. 13:00, śr. godz. 6:00, 13:30, 23:45, czw. godz. 4:45, pt. godz. 6:00 oraz następną sobotę o godz. 3:15, a zobaczyć będzie można między innymi:

– Fiat Fiorino –
Testowi poddajemy mikro ciężarówkę w wersji osobowo – towarowej. Autko może przewieźć 5 osób i prawie 200 kg ładunku. Niewielki silnik wysokoprężny dość dobrze radzi sobie z masą całkowitą pojazdu, a jego najważniejszą zaletą jest niezwykle niskie zużycie paliwa.

– Szkolenia ADR – Nie bardzo wiadomo dlaczego, ale ktoś próbuje namieszać w dobrze funkcjonującym systemie szkoleń ADR. Proponowane zmiany spowodują zamęt i mocno skomplikują cykl zdobywania uprawnień do przewozu materiałów niebezpiecznych.

– Fleet Board Game – Wymyślony w Mercedesie system zarządzania flotą Fleet Board może być przydatny nawet do przeprowadzenia gry miejskiej. Ale to nie zabawa stanowi o jego przydatności, a ogromne wręcz możliwości, jakie daje przewoźnikowi do sprawnego zarządzania flotą pojazdów.

– Porównanie hakowców na podwoziach Renault i Scanii – Korzystając z nadesłanych przez naszych widzów opinii, porównujemy dwie specyficzne ciężarówki. Czy francuski i szwedzki samochód są równie dobre do tak wymagających zastosowań, jakie mają plusy i minusy – o tym napisali nam kierowcy, a my to pokazujemy.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: DAF przedstawił odnowionego LF”a edycja 2009; „Radio Truck” – po 12 latach na antenie I programu Polskiego Radia właśnie nadało ostatnią audycję; równo z wybiciem północy 1 stycznia 2010 roku rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na Zlot „Master Truck”; pojazdy dostawcze Renault.

 Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!