TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

11 stycznia 2010, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”, programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 16 stycznia o godz. 14.00, powtórki: nd. godz. 4:45, 7:15, 15:00, pn. godz. 8.30, 16:00 wt. godz. 10:00, śr. godz. 6:00, 23:30, czw. godz. 4:10, pt. godz. 2:50, 6:30, a zobaczyć będzie można między innymi:

– Mercedes Sprinter NGT – Jazdy testowym Sprinterem zasilanym gazem ziemnym były dla nas miłą niespodzianką. Po pierwsze dlatego, że auto porusza się niezwykle sprawnie, a kierowca nie odczuwa żadnej różnicy pomiędzy pracą silnika na benzynie lub gazie. A już płacenie za zatankowany gaz wręcz wprawić może w zachwyt. Niestety – nie bardzo jest gdzie napełnić zbiorniki, bo stacji oferujących gaz ziemny do samochodów mamy jak na lekarstwo.

– Jak minął rok 2009 w Scanii – Chociaż z wielu stron słychać opinie, że o minionym roku 2009 dobrze byłoby jak najszybciej zapomnieć, to jednak w Scanii nie oceniają tych 12 miesięcy jako straconych. Co najmniej kilka ważnych wydarzeń pojawiło się w zamkniętym już, ubiegłorocznym kalendarzu Scanii. Ale ukoronowaniem tych 365 dni była bez wątpienia premiera nowej serii R.


– Trucking Show Dallas – Wielki kraj, jakim są Stany Zjednoczone, to również wielkie ciężarówki. Odpowiadające rozmiarom zarówno obszarowi państwa jak i gabarytom aut są tam też wystawy pojazdów. Show w Dallas to druga co do wielkości tego typu impreza w USA. Wśród prezentowanych tam pojazdów znaleźć można prawdziwe perełki.

– Tomek i Mercedes – Jedni jeżdżą zestawami na międzynarodowych szlakach. Inni – mniejszymi lub zupełnie małymi ciężarówkami – często nie wyjeżdżają nawet poza województwo. Ale transport potrzebny jest wszędzie i różnym celom służy. Poznajmy więc kierowcę takiego właśnie, mniejszego auta i zobaczmy, jak wygląda jego praca.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: MAN numerem 1 na polskim rynku ciężarówek; flota Orlenu wzbogaciła się o nowe Volva; spada liczba wypadków drogowych z udziałem ciężarówek; ciężarowa Skoda Yeti.

 Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!