TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

25 stycznia 2010, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 30 stycznia o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: godz. 4:45, 7:15, 15:00, pn. godz. 8.30, 16:00 wt. godz. 10:00, śr. godz. 6:00, 23:30, czw. godz. 4:00, pt. godz. 2:50, 6:30 oraz w następną sobotę o godz. 3:05.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGX Lion”s Edition – Tuningowanie ciężarówek staje się w Polsce coraz popularniejsze. Dostrzegają to także niektórzy ich producenci. Przykładem może być MAN, który specjalnie na nasz rynek przygotował specjalną edycję flagowego ciągnika TGX. Taki samochód z ponad przeciętnym wyposażeniem może być ozdobą każdej floty.

Św. Łucja w Volvo – W Szwecji obchody dnia świętej Łucji sięgają korzeniami końca XIX wieku. Dlatego też Volvo Trucks Polska zechciało przybliżyć nam tę tradycję. A ponieważ dzień ten wypada u schyłku roku, była to świetna okazja, aby dowiedzieć się, jak w Volvo ocenia się rok 2009.

Dallas Trucking Show – Ponownie zaglądamy na drugą co do wielkości wystawę pojazdów użytkowych w USA. Zresztą nie tylko ciężarówek, bo obecni są także producenci wszelkiego rodzaju akcesoriów, niezbędnych przy upiększaniu auta. Te najładniejsze pojazdy wybiera jury, a ich właściciele z dumą prezentują świadczące o uznaniu sędziów statuetki.

Sławek i Scania – Auto, którym jeździ Sławek, zwany Mikołajem, przybyło do nas wprost z Chłodnicy Górskiej. Na co dzień wozi autka, chociaż nie ciągnie lawety, tylko rozsuwaną naczepę. 620 konna Scania wygląda tak, jakby przybyła wprost z jakiejś bajkowej krainy. Ale czy może być inaczej, skoro pomysł na ozdobienie samochodu podsunęły dzieci?

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: MAN nr 1 na rynku pojazdów użytkowych w Polsce; ZMPD pracuje nad ciekawym projektem pod roboczą nazwą „TIR Ratownik”; Volvo przygotowało dla swoich klientów bilety na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w RPA; Mercedesy Vito i Sprinter.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.
Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!