TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

28 stycznia 2010, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 06.02. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:35, 15:00, pn. godz. 1:00, 8:30, 16:00, wt. godz. 2:10, 10:00, śr. godz. 6:00, 23:00, czw. godz. 4:05, pt. godz. 2:55, 6:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGS 18.440 – mniejszy brat flagowego TGX może podejmować wiele różnych zadań transportowych. Jego nieco mniejsze gabaryty sprawiają, że doskonale sprawdzi się na ciasnych zwykle placach budów. W pokazywanej wersji z hydrauliką do skrzyni samowyładowczej ciągnik z powodzeniem będzie obsługiwał naczepę – wywrotkę.

Volvo dla Orlenu – – rzecz będzie o ciężarówkach, które z paliwem mają coś więcej wspólnego, niż tylko to, że je spalają. Oto bowiem te Volva służyć będą transportowaniu między innymi paliw właśnie. Odbiorca aut postawił przed ich dostawcą spore wymagania, ale skandynawski producent bez problemu im sprostał.

Satelita w samochodzie – w długich trasach zwykle jedynym towarzyszem kierowcy ciężarówki jest radio. Nawet ogromna popularność CB nie wyparła z kabin radioodbiorników. Nowe możliwości radia, nadającego poprzez system niewielkich satelitów, wykorzystuje się w Ameryce. Dość powiedzieć, że na liczącej blisko 4 tysiące kilometrów trasie z Los Angeles do Nowego Jorku można słuchać swojej ulubionej stacji bez manipulowania przy radiu.

Chris i jego auta – temu kierowcy pewno niejeden zazdrości. Bo Chris zawsze jeździ nową i najlepiej jak się da wyposażoną ciężarówką. Przemierza tysiące kilometrów po całej Europie, a o ładunki troszczyć się wcale nie musi. W zamian za to do jego obowiązków należy wyjątkowa dbałość o samochód i wręcz perfekcyjna znajomość wszystkich elementów wyposażenia auta.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: spada liczba wypadków drogowych z udziałem ciężarówek; polscy kierowcy oczekujący na przeprawy promowe z Francji do Anglii czują się zagrożeni; Scania organizuje kolejny konkurs YETD; Iveco Eco Daily.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!