TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

7 lutego 2010, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 13 lutego o godz. 14.00. Powtórki: nd. godz. 7:15, 15:00, pn. godz. 0:55, 8.30, 16:00 wt. godz. 2:10, 10:00, śr. godz. 6:00, 23:00, czw. godz. 4:00, pt. godz. 2:50, 6:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Fiat Fiorino z dziwnym napędem – Fiat Fiorino z dziwnym napędem – mały samochodzik, o którym z przekonaniem można powiedzieć, że to miejskie autko, w prezentowanej wersji ma nieco większe aspiracje. Dzięki zastosowanemu w nim, elektronicznemu układowi Traction +, podwyższonemu zawieszeniu i większemu rozmiarowi kół to Fiorino z powodzeniem poradzi sobie także na trudniejszych nawierzchniach.

Kogo lub co może uratować „TIR Ratownik” – ZMPD wystąpiło z niezwykle ciekawą inicjatywą, aby jeżdżących zawodowo kierowców przeszkolić pod kątem udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych i prawidłowego zabezpieczania miejsca zdarzenia. Pomysł zebrał wiele pochlebnych opinii, podoba się także w Ministerstwie Infrastruktury.

Jakie zabudowy specjalne powstają w Polsce – Pokazywane jakiś czas temu zabudowy powstające w firmie Auto Kontener spotkały się z tak dużym zainteresowaniem naszych widzów, że postanowiliśmy ponownie zajrzeć do Kęt koło Oświęcimia, żeby zobaczyć co jeszcze potrafią tam zbudować.

Andrzej i Mercedes z HDS”em – Andrzej jeździł kiedyś na międzynarodowych trasach, był także spedytorem. Jednak kółko tak go ciągnęło, że wstał od biurka i znowu jeździ. Ale teraz już – jak to mówią szoferzy – wokół komina, bo rodzina się powiększyła i trzeba więcej czasu spędzać w domu.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: kilkadziesiąt samochodów Iveco Daily wzbogaciło niedawno flotę jednego z producentów żywności; podczas spotkania z dziennikarzami prezes Mercedes-Benz Polska uchylił rąbka tajemnicy; Scania będzie dostarczać silniki firmie Terex – wiodącemu producentowi sprzętu budowlanego i przemysłowego z Ameryki Północnej; czyżby powrót do współpracy MAN”a z VW?

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!