TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

15 lutego 2010, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 20.02. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 7:15, 15:00, pn. godz. 0:55, 8:30, 16:00, wt. godz. 2:10, 10:00, śr. godz. 6:00, 23:00, czw. godz. 4:20, pt. godz. 2:50, 6:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Eco Daily z izotermą – odmłodzona rodzina Daily nosi przydomek Eco, bo producent wyraźnie skierował się ku ekologii. Samochód spełnia ostrzejszą od Euro 5 normę EEV. Na jego mocnej ramie zamontowano nadwozie izotermiczne z Igloocaru. W całości samochód prezentuje się ciekawie, ujawniając swój jednoznacznie roboczy charakter.

Niezwykły pomocnik celników – wschodnie rubieże Polski od kilku lat są jednocześnie granicą Unii Europejskiej. Na tamtych przejściach celnicy pracują tak jak dawniej. Ale teraz mają bardzo cennego pomocnika, który potrafi zajrzeć w każdy zakątek ciężarówki. To między innymi dzięki skanerowi rentgenowskiemu wykrywane bywają duże partie przemycanych papierosów.

Co może robić podczas przerwy amerykański traker – przemierzający tysiące mil kierowca amerykańskiego trucka nie jest robotem i – podobnie jak każdy inny szofer – musi odpocząć. Zobaczymy, gdzie może to zrobić i czym się tam może zająć. Pewnie niejednemu z widzów to miejsce się spodoba i obudzi w nim zazdrość, że takich azyli dla trakerów u nas brak.

Polski Shogun – właściciel tej Scanii nie ukrywa, że inspiracją dla tuningu tego samochodu była fińska Scania „Shogun”. Jeżdżący polskim Shogunem na zmianę Piotr i Jarek mają różne doświadczenie zawodowe, tak jak różni ich wiek. Ale jest też coś, co ich łączy: zamiłowanie do kierownicy i nietuzinkowa ciężarówka.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Iveco szerzej wkracza do świata rugby; Volvo Trucks rozpoczęło testy eksploatacyjne silników wysokoprężnych zasilanych metanem; pierwszy ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Econic napędzany gazem ziemnym, przeznaczony do dystrybucji żywności już jeździ; Dodge Ram 3500.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski.
Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!