TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

3 marca 2010, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 6 marca o godz. 14.00, powtórki: pn. godz. 1:40, 8:30, 17:00 wt. godz. 10:00, 23:35, śr. godz. 13:30, czw. godz. 3:40, 15:00, pt. godz. 11:00 oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MB Axor komunalny – Ekologia rozciąga się na wiele zagadnień, w tym także na pojazdy użytkowe. Ich przyjazność naturalnemu otoczeniu wyraża się w spełnianiu coraz ostrzejszych norm emisji spalin. Ale ciężarówki niosę też ulgę środowisku wypełniając zadania do których zostały budowane. Przykładem może być śmieciarka na podwoziu Mercedesa Axora.

Kobiety rządzące transportem – Jedne panie jeżdżą zawodowo ciężarówkami, autobusami, tramwajami czy trolejbusami. Potrafią zmusić te maszyny do uległości i całkiem nieźle im to wychodzi. Ale kobiety są też po drugiej stronie pojazdów. Przyznać trzeba, że w mundurach także im do twarzy. Nas jednak zainteresowało, czy uniform wpłynął na ich charakter.

Jak minął rok 2009 w Iveco – Zewsząd słychać było biadolenie, jaki to ten rok 2009 był kryzysowy. A tu tymczasem Iveco zaakcentowało swoją obecność premierą odnowionego Daily. W segmencie aut dostawczych była to jedyna premiera w ciągu tych minionych 12 miesięcy. Dodatkowo w Polsce oddano do użytku dwa nowe, autoryzowane serwisy, a marka zaznaczyła także swój udział w segmencie ciężkich aut budowlanych.

Rafał, MAN i śnieg – W naszym cyklu „Kierowca i jego ciężarówka” kolejna para, która tej zimy miała szczególnie wiele roboty. Posłuchajcie uważnie Rafała, bo być może to co mówi trafi Wam do przekonania i zmienicie swoje zdanie o drogowcach. Walka ze śniegiem to wcale nie łatwe zadanie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ekologiczny Fiat Panda CNG; projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym zakłada zwiększenie uprawnień policji i straży miejskiej; ustalono maksymalną stawkę za korzystanie z przystanków przez przewoźników organizujących transport zbiorowy; nowy Opel Movano.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!