Opis poszczególnych projektów należących do grupy Inter Cars S.A.

1 września 2008, 0:00

Części zamienne do samochodów osobowych i ciężarowych W ofercie Spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Bez względu na to, czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. klienci mają do wyboru pełny asortyment części. Jak co roku na targach pojawią się wszyscy kluczowi oraz nowi dostawcy Inter Cars S.A. Na stoisku sprzedaży osobowej i ciężarowej odwiedzający będą mogli dowiedzieć się o internetowym sklepie sprzedaży części, programach warsztatowych: IC Katalog, IC Sklep, IC Technika, a także o dostępności części do aut europejskich i azjatyckich we wszystkich filiach na terenie Polski.

Części do samochodów azjatyckich
Obecnie spółka Inter Cars S.A. ma najszerszą ofertą części do samochodów japońskich i koreańskich w Polsce. Produkty z azjatyckich fabryk charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Japońscy producenci przywiązują dużą wagę do materiałów używanych do produkcji, cały czas pracując nad ich udoskonalaniem, a olbrzymie doświadczenie w konstruowaniu części oraz unikalne technologie materiałowe sprawiają, że produkty te postrzegane są jako jedne z najlepszych na świecie. Inter Cars S.A. od początku swojego istnienia stawiał na współpracę z renomowanymi producentami, których produkty są znane na całym świecie.
W ofercie targowej z pewnością pokażą się producenci następujących marek: 555, GMB, NKK, TAMA, THO, YEC, TMY, HKT, 1-56, OBK, SUN, EXEDY, NGK, KYB, AISIN i HERTH+BUSS. Wszyscy zainteresowani tą tematyką będą mogli szczegółowo porozmawiać z ekspertami na temat cech i eksploatacji poszczególnych części.

Brandy własne
Na stoisku znajdą się produkty wszystkich marek własnych po połączeniu JC Auto i Inter Cars S.A., a więc: KANACO, MAGNUM TECHNOLOGY, YAMATO, JC PREMIUM, JC, 4Max, FORTUNA LINE, REV. W szczególności prezentowane będą produkty japońskie i te, które są mniej znane dawnym klientom IC, m.in. oferta amortyzatorów i sprężyn zawieszenie MAGNUM TECHNOLOGY, pasków klinowych i wielorowkowych REV oraz propozycje do samochodów azjatyckich m.in. zawieszenia YAMATO, filtry i zestawy sprzęgieł JC PREMIUM oraz zestawy łożysk kół KANACO. Specjaliści zapewniają, że każdy klient otrzyma rzetelną informację o ofercie w poszczególnych brandach i dostępności katalogów oraz w jaki sposób wyszukiwać produkty.

Wyposażenie warsztatów

Obecnie Inter Cars S.A. oferuje bogatą gamę urządzeń, testerów diagnostycznych, narzędzi ręcznych i specjalistycznych dla warsztatów samochodowych. Spółka współpracuje z ok. 160 producentami i dostawcami narzędzi i urządzeń będąc jednocześnie dystrybutorem i bezpośrednim importerem większości wiodących firm. Dzięki temu w ofercie IC znajdują się produkty wielu renomowanych producentów urządzeń i narzędzi.
W ekspozycji 8.Targów będzie można obejrzeć:
– Testery diagnostyczne,
– Urządzenia do geometrii,
– Podnośniki,
– Linie diagnostyczne,

– Wyważarki i montażownice do kół,
– Urządzenia do serwisu olejowego,
– Stacje do napełniania klimatyzacji,
– Kompresory i narzędzia pneumatyczne,
– Meble warsztatowe, szafki narzędziowe,
– Narzędzia ręczne proste i specjalistyczne,
– Wyciągi spalin,

Oraz wszystkie pozostałe sprzęty niezbędne w warsztacie samochodowym.

Podczas targów będzie też okazja zapoznać się z nowoczesnym oprogramowaniem, jak również porozmawiać o korzystnych programach wsparcia, m.in. leasingu uproszczonym, niezwykle przydatnym przy kosztownych inwestycjach.

Dla wszystkich Klientów, którzy podczas targów zdecydują się na zakup urządzeń i złożą zamówienia, będą przygotowane atrakcyjne i niepowtarzalne promocje dostępne tylko przez krótki i określony czas. Dlatego też szczególnie aktywni warsztatowcy powinni skorzystać odwiedzając tę ekspozycję, ponieważ liczba zgłoszeń na promocyjne oferty będzie ograniczona i na pewno zadecyduje kolejność zgłoszeń. A więc, kto pierwszy ten lepszy!

Projekt Koło
Projekt Koło zaprezentuje odwiedzającym pełną ofertę opon do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych, a także opony przemysłowe, rolnicze, całoroczne, letnie i zimowe. Ponieważ firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym dystrybutorem marki Mabor na polskim rynku na stoisku szczególnie będzie promowana właśnie ta marka. Opony Mabor zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o zapewnieniu dobrych właściwości pod względem bezpieczeństwa i komfortu, jak również charakteryzują się atrakcyjną ceną. Ponadto na stoisku będą prezentowane felgi stalowe KRONPRINZ, które Inter Cars S.A. ma również na wyłączność. W ofercie targowej znajdą się także materiały i akcesoria wulkanizacyjne oraz ciężarki stalowe do wyważania kół, pasta montażowa do opon, mocowanie koła (śruby i nakrętki mocujące, śruby zabezpieczające), a także zimowe łańcuchy antypoślizgowe.

Na stoisku goście otrzymają pełną informację na temat oferty, dostępności, terminu realizacji zamówień oraz cenniki i najnowsze katalogi felg stalowych, jak również możliwość uzyskania 5% rabatu przy złożeniu zamówienia na wybrane materiały wulkanizacyjne.

Samochodowe Systemy Wtryskowe
Celem tego projektu jest kompleksowy rozwój Programu Wsparcia i partnerskiej współpracy z warsztatami przy udziale firm Bosch i Delphi. Na stoisku odwiedzający uzyskają informacje związane z ofertą części i podzespołów stosowanych do napraw nowoczesnych układów zasilania silników pojazdów samochodowych. Zainteresowanym fachowcy dokładnie wyjaśnią, na czym polegają poszczególne moduły: "Bosch Części i Diagnostyka Samochodowa" oraz "Delphi Service Center – Diesel Point". Ponadto w ekspozycji targowej znajdą się produkty związane z nowoczesnymi układami zasilania silników pojazdów samochodowych: wtryskiwacze i ich części, pompy wtryskowe, pompowtryskiwacze, szyny Common Rail, czujniki, turbosprężarki itp.

Lauber – regeneracja części samochodowych
Na stoisku Laubera zaprezentowane zostaną następujące produkty:
– układy wspomagania: pompy i przekładnie,
– części elektryczne: alternatory, rozruszniki, silniki wycieraczek,
– zaciski hamulcowe.
Podobnie jak w zeszłym roku na klientów czekać będzie wydrukowany katalog elektryki i zacisków do samochodów ciężarowych, typu off-road, jak również teczki z aktualną ofertą cenową. Nie zabraknie także miłych upominków z logo spółki Lauber.

Podładuj swój akumulator
Na stoisku „Akumulatory” zostaną zaprezentowane różne marki i rodzaje akumulatorów m.in. Bosch, Varta, Optima, Freedom, Panasonic, Yuasa, Varta Energy, Varta-AGM oraz 4max. Specjaliści z tej dziedziny udzielą wyczerpujących informacji na temat cech technicznych (budowy i eksploatacji akumulatorów), możliwości reklamacji oraz dostępności produktów. Dla najbardziej zainteresowanych przygotowane zostaną nośniki USB oraz płyty DVD z pełną ofertą. Ci z Państwa, którzy zajmują się sprzedażą akumulatorów lub chcą się tym zająć w najbliższym czasie powinni pytać o akcję PWA i zbiórkę zużytych akumulatorów, które umożliwiają warsztatom i sklepom profesjonalną sprzedaż oraz złomowanie niepotrzebnych już baterii.

Akcesoria Samochodowe
To miejsce gdzie odwiedzający natkną się na ekspozycję bagażników i boxów samochodowych marki Thule i 4Max. Nie zabraknie także pełnej gamy produktów Cartechnica – marki pochodzącej od naszych niemieckich sąsiadów, których dystrybucja odbywa się wyłącznie w sieci sprzedaży Inter Cars S.A. Eksperci z działu Akcesoria Samochodowe przygotują dla odwiedzających aktualną ofertę na sezon jesień –zima 2008/2009 wraz z elektronicznym katalogiem i cennikiem.

Motocykle
W tym roku na stoisku motocyklowym zostaną zaprezentowane najnowsze modele motocykli Triumph oraz obszerna oferta Inter Motors – sieci sklepów/hurtowni motocyklowych. Zainteresowani nawiązaniem współpracy będą mieli okazję zapoznać się z pełnym asortymentem ubiorów, akcesoriów, części zamiennych i eksploatacyjnych. Eksperci przedstawią także warunki współpracy z odbiorcami hurtowymi oraz programy wsparcia handlu hurtowego. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży motocyklowej oraz właścicieli warsztatów i sklepów samochodowych, którzy chcą rozszerzyć profil działalności o branżę motocyklową. Dodatkowo fani motocykli będą mogli zajrzeć na stoisko portalu motogen.pl, którego celem jest zintegrowanie wszystkich miłośników jednośladów.

Tuning
Fani tuningu będą mogli ekscytować się w specjalnie przygotowanej strefie, w której będzie „rajdowy” park maszyn. W ekspozycji znajdą się m.in. unikalna na skalę światową Corvette Turbo 4×4, pieszczotliwie zwana „białym kotem”, GMC Typhoon, legendarny Chevrolet Camaro z 1968 roku oraz samochody zmodyfikowane: Honda Civic, Mitsubishi Lancer, Subaru Impreza GT i wiele innych „bestii”. Z pewnością dla wszystkich gości wielką atrakcją będzie Toyota Supra – oficjalnie najszybsze auto w Polsce, które ustanowiło rekord prędkości 361,92 km/h. /więcej o parku maszyn w atrakcjach targowych/ Podczas targów prezentowana będzie również koncepcja sieci warsztatów tuningowych Q-Service Motor Sport. W ofercie targowej znajdą się m.in. producenci: K&N, MOTUL, FERODO, BREMBO, APEX, MAGNECOR, PIPERCROSS, PIPERCAMS, BLACK DIAMOND, HIGHPOWER-WIZARDS OF NOS, EXEDY, SACHS, BILSTEIN, WEITEC, KW, POWERFLEX, QUAIFE, MAGNAFLOW, D2- RACING, GREDDY, TURBOSMART, STRI RACING, PRO-BLEND, RINGERS GLOVES, AUTO GAUGE, THERMO-TEC, MICHAEL, FARMA, MONTII, F1-Z, LESJOFORS, BIMARCO, SPARCO, SUPERSPRINT oraz wiele innych.

Przyczepy, naczepy i wywrotki
Na tegoroczne 8. Targi IC Zakład Produkcji Pojazdów FEBER Sp. z o. o. Grupa Inter Cars S. A. zaplanował następującą ekspozycję:
Wywrotka tylnozsypowa wykonana z materiału HARDOX z gwarancją ścieralności na 5 lat wykonana na ramie z DOMEXU 700 o kubaturze 27 m3 i wadze 6 500 kg. Naczepa aluminiowa na ramie 7,5 metra z zabudową typu halfpipe o pojemności 26 m3 i wadze 4 680 kg. Zabudowa tylnozsypowa i trójstronna wraz z przyczepą na obrotnicy do przewozu ziarna. System monitoringu i wagi przewożonego towaru.

Dla każdego Klienta, który podczas terminie targów zdecyduje się podpisać umowę z terminem realizacji zamówienia nie dłuższym niż 4 tygodnie, firma Feber proponuje ubezpieczenie OC, AC oraz NW na okres 1 roku w cenie 1 zł!

Blok szkoleniowo – informacyjny
W ubiegłym roku blok szkoleniowo – informacyjny cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego też organizatorzy postanowili kontynuować ideę poszerzania wiedzy technicznej. Każdy z odwiedzających będzie miał możliwość wyboru szkolenia technicznego lub produktowego prezentowanego przez dostawców Inter Cars S.A. oraz przez różnych ekspertów współpracujących m.in. z kwartalnikiem WIADOMOŚCI. Do tego celu zostaną przeznaczone klimatyzowane sale konferencyjne, w których specjaliści zaprezentują najnowsze rozwiązania i osiągnięcia technologiczne. Centrum konferencyjne znajdzie się tuż obok głównej hali ekspozycyjnej na terenie targowego miasteczka, co będzie dużym ułatwieniem dla „poszukujących wiedzy”.

Prasa i media

Do części ekspozycyjnej dołączą przedstawiciele prasy i portali internetowych. W hali głównej odwiedzający będą mogli przejrzeć tytuły prasy motoryzacyjnej i zapoznać się z nowymi propozycjami na rynku prasowym. Ponadto wielu wydawców przygotowało dla Państwa ciekawe nagrody np. w postaci prenumeraty, dlatego warto brać udział w konkursach odpowiadając na proste pytania, które usłyszycie Państwo ze sceny głównej.
Patroni medialni: Auto Expert, Auto Moto Serwis, Super Warsztat, Świat Motoryzacji, Nowoczesny Warsztat oraz MotoFocus.pl i TruckFocus.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krzysztof, 30 kwietnia 2016, 22:26 0 0

Fantastyczny tekst. Uwielbiam tego Autora

Odpowiedz