Przewody chłodnicy intercoolera febi bilstein

14 stycznia 2016, 11:05

W przypadku uszkodzenia przewodów intercoolera dochodzi do gwałtownego spadku ilości powietrza dostarczanego do komór spalania silnika. Wtedy spada moc silnika i obciążony pojazd nie jest w stanie osiągnąć wyższych prędkości jazdy.

febi przewod

Przewody intercoolera febi mają strukturę warstwową i charakteryzują się wysoką odpornością na działanie oleju. Wewnętrzna warstwa została zaprojektowana pod kątem pracy w warunkach wysokiego ciśnienia gazów o wysokiej temperaturze, natomiast warstwa zewnętrzna jest odporna na działanie oleju, paliwa, cieczy chłodzącej i innych czynników, które mogą mieć negatywny wpływ podczas pracy silnika oraz w trakcie jego obsługi i naprawy.

febi-on-pageUwaga: Oferowane przez febi specjalne opaski zaciskowe mają kluczowe znaczenie dla trwałości przewodów intercoolera. Specjalna konstrukcja dopuszcza rozszerzalność cieplną zapewniając odpowiednie przyleganie we wszystkich warunkach pracy.

Przewody dolotowe turbosprężarki i opaski zaciskowe febi bilstein dostępne są pojedynczo lub w kompletnych zestawach. Całą ofertę części zamiennych febi można znaleźć na stronie: www.trucks.febi-parts.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!