Ten niesamowity pojazd radzi sobie w każdych warunkach

10 lutego 2016, 12:23

Rosyjski inżynier Alexei Garagashyan opracował jeden z najbardziej zaskakujących pojazdów na świecie. SHERP ATV to pojazd, który pozwala dostać się wszędzie tam, gdzie tylko sobie wymarzymy, bo praktycznie nie ma dla niego przeszkód nie do pokonania.

SHERP ATV może przejechać po przeszkodzie o wysokości do 70 cm, może pływać i z łatwością obrócić się niczym czołg. Pojazd jest niezwykle zwrotny, a do tego wygląda niesamowicie. Wszystko dzięki wyjątkowym samo-pompującym oponom, które sprawdzają się w każdym terenie, a także w wodzie. Warto zaznaczyć, że jak na tak uniwersalny środek lokomocji nie jest drogi, bo ceny zaczynają się od 49.000 dolarów.

Owoc pracy genialnego inżyniera Aleksieja Garagashyan waży zaledwie 1.300 kg, więc moc 44,3 KM i 4 cylindrowy 1.5 litrowy silnik Kubota V1505 wysokoprężny z pięciobiegową skrzyniową, daje mu całkiem przyzwoite osiągi. Pojazd rozpędza się do 45 km/h na ziemi lub do 6 km/h w wodzie.

Dzięki niestandardowym gigantycznym oponom ten nieomal 3,5 metrowy pojazd można obrócić w miejscu. Pojazd posiada dwa rodzaje zabudowy twardą lub miękką plandekę, wszystko oczywiście w zależności od potrzeb kierowcy.
ru2tvpikwxh0l8e8r9dr
Zatem jeżeli ktoś obawia się apokalipsy zombie mamy pojazd dla niego idealny. Trzeba tylko mieć luźne kilkaset tysięcy złotych, ale czego się nie robi w obliczu zagłady ludzkości.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

MANEK, 12 listopada 2016, 11:07 0 0

PISMAK BAJKOPISARZ ! NAOGLADAŁ SIĘ HORROROW...

Odpowiedz