Jak sprawdza się I-Shift w praktyce [Wideo]

23 lutego 2016, 11:38

Zapewne wszystkim Wam jest znane rozwiązanie Volvo o nazwie I-Shift. I-Shift to najnowocześniejszy układ zmiany biegów Volvo, który łączy w sobie wygodę sterowania przekładni automatycznej z wysoką sprawności.

I-Shift to automatyczna skrzynia biegów, przystosowana do charakterystyki jazdy samochodem ciężarowym. Producent tego rozwiązania zapewnia, że skrzynia znakomicie sprawdza się we wszystkich warunkach drogowych, jednocześnie pozwala na oszczędność na paliwie.

Wiemy jednak, że jedno to zapewnienia producenta, a co innego rzeczywistość. Rafał Zazuniuk na swoim kanale Youtube postanowił pokazać, jak I-Shift sprawuje się w jego Volvo, którym podróżuje z towarem przez całe Stany Zjednoczone. Efekty opublikował na swoim kanale, w filmie zamieszczonym poniżej. Możemy zdradzić, że kierowca jest na prawdę pod wrażeniem możliwości inteligentnej skrzyni biegów od Volvo.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 23 lutego 2016, 21:02 0 0

Jak na ten naród to każde myślenie jest czymś wielkim

Odpowiedz