Aż boli głowa od liczby nieprawidłowości w tym filmie

11 marca 2016, 13:34

Ulice i autostrady roją się od rozmaitej maści szeryfów i nauczycieli drogowych. Każdy, każdemu, stara się udzielić lekcji, jak powinien jeździć. Często skutki takich “pouczeń” mogą być tragiczne.

W ciągu ostatnich kilku dni, dużo Państwu pokazywaliśmy takich przypadków. Między innymi był wśród nich “szeryf z BMW”, który najprawdopodobniej przejdzie już do historii polskiego Internetu, ze względu swoją mało racjonalną reakcję, która towarzyszyła późniejszej nagonce na niego.

Na ogół jednak takie sytuacje, choć są groźne, nie mają większych konsekwencji. W tym wypadku było jednak zupełnie inaczej. Liczba nieprawidłowych zachowań kierowców na tym filmie jest po prostu niesamowita. Najpierw mamy do czynienia z samochodem, który ewidentnie blokuje lewy pas. Kierowca, który chciał jechać szybciej, postanowił “pouczyć” zawalidrogę, podjeżdżając mu do zderzaka na centymetry. Mistrz lewego również zatem postanowił pokazać co o tym wszystkim sądzi i niewiele myśląc nacisnął mocno na hamulec. Kierowca, który był na centymetry, przez swoje niefrasobliwe zachowanie, miał dosłownie sekundy na reakcję. Niestety ograniczony czas sprawił, że nie potrafił wybrnąć z tej sytuacji i skończył w rowie.

Na tym filmie mieliśmy pokaz prawdziwego drogowego buractwa. Wszystko w imię jakiejś walki w bliżej nie określonym celu. Jeżeli tylko możemy, unikajmy takich kierowców na drodze.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!