Imigranci wyskakują z polskiej ciężarówki

26 września 2017, 14:43

Na Facebooku pojawił się filmik na którym widać Imigrantów wyskakujących z ciężarówki jadącej autostradą M1 w Wielkiej Brytanii. 

Polski przewoźnik wiózł niekontrolowany „żywy bagaż”, który postanowił zbiec z ciężarówki na autostradzie M1 w Wielkiej Brytanii. Ten filmik jest kolejnym dowodem na to, że problem niekontrolowanego przepływu ludności pochodzącej spoza Europy, wciąż jest nierozwiązany.

Pytanie jakie należy sobie zadać, to kogo karać w takiej sytuacji. O ile w ogóle powinno się kogokolwiek karać. Ta i pokrewne jej sytuacje dobitnie pokazują, że kierowcy ciężarówek nie są w stanie, bez użycia środków siłowych, bezpiecznie i bez niedozwolonych pasażerów, dostarczyć dany ładunek na miejsce. Stosowane kary nakładane na kierowców i firmy transportowe nijak się mają do zmniejszenia częstotliwości tego procederu.

Dla imigrantów naczepy pojazdów ciężarowych są formą darmowej taksówki, dzięki którym mogą przedostać się na przykład do wspomnianej Wielkiej Brytanii.

Jake Thorpe, użytkownik popularnego portalu społecznościowego pod filmikiem zamieścił następujący komentarz:

Moi rodzice jechali dziś zobaczyć mojego nowo narodzonego syna, gdy dostrzegli tych drani wyskakujących z ciężarówki na M1! Ich samochód to Vauxhall jadący zaraz za [ciężarówką], którym próbują powstrzymać sk******i przez skokiem (…) Kierowca najwyraźniej wiedział, że oni tam są, ponieważ uciekł z miejsca zanim przyjechały służby. To nagranie, zdjęcia i numer rejestracyjny pojazdu zostały przekazane [policji], ale nie mam wątpliwości, że [imigranci] do poniedziałku rano pojawią się w Northampton i poproszą o zasiłki.

A Wy co sądzicie o zaistniałej sytuacji? Piszcie w komentarzach.

My parents were driving up to see my newborn today & saw these mad bastards jumping out of a lorry on the M1! Their car is the Vauxhall right up beside it trying to keep the fucks from jumping down… shame he wasn't driving his artic as he could've trapped them inside!The driver evidently knew they were there as he fled the scene before the authorities arrived, this vid and pictures of the number plate were handed over but no doubt they'll be in Northampton dole office claiming benefits by Monday morning ?

Opublikowany przez Jake Thorpe na 23 września 2017

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Krakus, 31 października 2017, 7:25 0 0

Ha, ha, ha! A kierowca pewnie będzie twierdził, że "nie wiedział"...

Odpowiedz