Power S2 do samochodów ciężarowych

22 kwietnia 2005, 0:00

Od początku maja 2005 urządzenie Power S2 firmy Sagem Classic oferowane jest z nowym zestawem adapterów do samochodów ciężarowych.
Dzięki odpowiednim adapterom istnieje możliwość podłączenia urządzenia do większości typów układów bez potrzeby demontażu elementów mechanicznych. Proces jest w pełni automatyczny, nie wymaga kontroli użytkownika.
W przypadku wymiany wtryskiwaczy należy oczyścić układ przed demontażem zużytych i montażem nowych, aby zapobiec uszkodzeniu wtryskiwaczy wskutek zanieczyszczeń będących w układzie.

Większość problemów z silnikami spalinowymi, zarówno benzynowymi jak i diesla, związana jest z nagromadzeniem się osadów we wtryskiwaczach. Często zwykłe, intensywne przeczyszczenie ich wystarcza do pozbycia się tych osadów.
Urządzenie firmy Sagem Classic czyści za pomocą środka chemicznego cały układ wtryskowy. Oznacza to, że oprócz czyszczenia wszystkich typów wtryskiwaczy (elektroniczne i mechaniczne, diesel i benzyna), urządzenie czyści rampę oraz pompę wtryskową, a zatem cały układ wtryskowy.
Dzięki temu urządzeniu czyszczenie układu wtryskowego staje się prostą i szybką usługą. Pozwala ono dokonać nie tylko oczyszczenia układu, ale również umożliwia wykrycie nieprawidłowego działania i sprawdzenie, czy konieczny jest demontaż lub wymiana.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!