TomTom Go – inteligentna, przenośna nawigacja

20 czerwca 2005, 0:00

Firma Bajtel, autoryzowany dystrybutor firmy TomTom, od czerwca 2005 roku wprowadziła na polski rynek nowatorski produkt w dziedzinie nawigacji samochodowej: urządzenie TomTom Go.
Firma TomTom producent rozwiązań z zakresu nawigacji, po raz pierwszy przedstawiła produkt, przygotowany specjalnie na potrzeby polskiego rynku.
TomTom Go, dzięki niespotykanej dotąd prostocie obsługi, funkcjonalności i atrakcyjnej cenie ma w założeniu doprowadzić do upowszechnienia stosowania nawigacji wśród szerokiego kręgu użytkowników samochodów.

Nawigacja „pod drzwi” w całej Polsce i Europie.

TomTom Go zawiera zainstalowaną na twardym dysku szczegółową mapę Polski, Czech i Europy Zachodniej, z uwzględnioną numeracją budynków.
Bez względu na to, gdzie się znajduje osoba z niej korzystająca i jak daleko zamierza dojechać TomTom GO „zaprowadzi” go bezpośrednio pod wskazany adres. Nazywany jest więc nawigacją „door-to-door”, czyli nawigacją od drzwi do drzwi.

Nawigacja jeszcze nigdy nie była tak prosta.

TomTom Go jest wyjątkowo prosty w obsłudze.
Aktywowany dotykiem ekran oraz pilot zdalnego sterowania czynią korzystanie z nawigacji łatwym i wygodnym dla każdego. Wystarczy jeden dotyk do ekranu , by zaznaczyć docelowe miejsce podróży lub wybrać jedną z wielu przydatnych funkcji.
Przed każdą zmianą kierunku ruchu pojazdu TomTom Go informuje o odległości i rodzaju manewru. Komendy głosowe oraz menu użytkownika są całkowicie w języku polskim, bez względu na to, czy podróżujemy po Polsce, czy po Europie Zachodniej.
W przypadku, gdy z nawigacji korzysta cudzoziemiec istnieje możliwość wyboru jednego z ponad 50 lektorów mówiących w ponad 30 językach.
Korzystanie z nawigacji dodatkowo ułatwia kolorowa, trójwymiarowa grafika z napisami i nazwami ulic w języku polskim. TomTom Go pozwala na oglądanie drogi w trzech wymiarach, ze znakami orientacyjnymi i krajobrazem. Dzięki temu ,to co widać na ekranie to po prostu cyfrowy obraz rzeczywistości.
Jest to szczególnie przydatne w trakcie nawigacji po rondzie, czy skrzyżowaniu.

TomTom Go to profesjonalna nawigacja samochodowa i zestaw głośno mówiący w jednym urządzeniu.

Połączenie systemu z telefonem odbywa się za pomocą Bluetooth, więc telefon może być umieszczony w dowolnym miejscu w samochodzie.
Obsługa telefonu komórkowego przez TomTom Go jest równie prosta jak obsługa samej nawigacji. Wystarczy wybrać numer telefonu lub odebrać rozmowę przez wciśnięcie przycisku na wyświetlaczu Go. Rozmowy telefoniczne będą przełączane na wbudowany w TomTom Go głośnik oraz mikrofon. System ten posiada fabrycznie wbudowany odbiornik GPS wraz z anteną.

Najwyższa jakość nawigacji
  ]2P[
TomTom Go zawiera bogaty zestaw informacji o tysiącach miejsc użyteczności publicznej wraz z telefonami kontaktowymi np. restauracje, stacje benzynowe, parkingi, hotele, apteki, szpitale i wiele innych.
Wybór jest praktycznie nieograniczony, a dodatkowe informacje można pobrać online z www.bajtel.pl
TomTom Go oferuje kilka zestawów kolorystycznych map, które można dopasować z uwagi na własne upodobania jak i do warunków pogodowych np. silnego nasłonecznienia. Specjalnie opracowana kolorystyka trybu nocnego zapobiega zjawisku oślepiania podczas prowadzenia samochodu w ciemności.
TomTom Go to przełomowe rozwiązanie w dziedzinie nawigacji.
Dzięki atrakcyjnej cenie, prostocie obsługi i mnogości funkcji czyni nawigację dostępną dla każdego użytkownika samochodu.
Firma Bajtel zaprasza na bezpłatne jazdy testowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!