Stertil-KONI wprowadza na rynek bezprzewodowe podnośniki kolumnowe

14 kwietnia 2006, 0:00

Stertil-KONI wprowadziło na rynek swój najnowszy produkt – bezprzewodowe podnośniki kolumnowe do podnoszenia pojazdów użytkowych: ciężarówek, autobusów, maszyn budowlanych i innych ciężkich  pojazdów przemysłowych.

Dzięki najnowszemu osiągnięciu Stertil-KONI odpowiada na wzrastającą potrzebę związaną z wymogami bezpieczeństwa i higieny pracy na rynku sprzętu wyposażenia warsztatów.


Dyrektor Generalny Stertil-KONI Polska – Jacek Krzyżaniak – wyjaśnia: „Podnośniki kolumnowe komunikują się ze sobą poprzez przemysłowy system bluetooth , dzięki czemu wszelkie okablowanie kolumn należy już do lamusa. Jedyne zasilanie to zasilanie akumulatorowe, dzięki występującym w każdej kolumnie akumulatorom typu „long life”. System bezkablowy sprawia, że ryzyko potknięcia się przez pracownika, czy przejazdu pojazdu po kablach jest zredukowane do zera. Nie ma żadnych wymagań związanych z wysokim napięciem oraz żadnych kosztów instalacji, a praca operatora podnośnika jest wolna od jakichkolwiek ograniczeń związanych z długością pojazdów”.


Stertil-KONI zajmuje się produkcją hydraulicznych podnośników samochodowych.

Kontakt do oddziału Stertil-KONI w Polsce:
Tel. 061 834 11 32
e-mail: biuro@stertil.com.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!