Akademia Sportowej Jazdy już w ten piątek

8 czerwca 2015, 10:36

Inter Cars zakończył rozliczenie promocji Gala Mistrzów Warsztatu. Klienci, którzy zajęli pierwsze miejsce w jednym z 18 regionalnych rankingów zostali zaproszeni na event motoryzacyjny Akademia Sportowej Jazdy, który odbędzie się 12 czerwca 2015 r. w Sobiesław Zasada Centrum w Bednarach.

Co czeka na zwycięzców?

Akademia Sportowej Jazdy to tegoroczna odsłona Odcinków Specjalnych Wielkiego Rajdu, znanych z poprzednich lat. Tym razem organizatorzy postawili na większą samodzielność uczestników niż wcześniej. Edycje z lat 2013 i 2014 opierały się na tzw. co-drive’ach z gwiazdami polskiej motoryzacji. W tym roku postawiono na samodzielną jazdę pod okiem doświadczonego instruktora. Na uczestników będą czekały specjalnie zmodyfikowane Fordy Fiesta. Dzięki tej metamorfozie samochody seryjne zamieniły się w prawdziwe auta rajdowe.

Pod czujnym okiem instruktora każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił za ich kierownicą. To będzie prawdziwa szkoła sportowej jazdy. Jak oglądać świat przez boczną szybę, jadąc do przodu? Tego pilni uczniowie dowiedzą się podczas Akademii Driftu. Poza tym przewidziano naukę jazdy torowej Nissanem Skyline oraz, dla miłośników wagi ciężkiej, jazdę ciągnikiem siodłowym z naczepą.

To wszystko będą robić sami uczestnicy pod nadzorem trenerów. Nie zabraknie co-drive’u z Krzysztofem Hołowczycem, który pokaże, jak powinna wyglądać sportowa jazda. Nauczycielem driftu, z którym będzie można się przejechać na siedzeniu pasażera będzie Bartek Ostałowski. Jazdę torową na najwyższym poziomie zagwarantuje co-drive Ultimą GTR.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!