Platforma wyprzedaży części do autobusów w Autos

26 czerwca 2015, 14:39

Ruszyła platforma wyprzedaży, na której dostępne są części i akcesoria przeznaczone do autobusów m.in. takich marek jak MAN, Mercedes-Benz, Volvo, Solaris czy Solbus.

Platforma jest dostępna na stronie internetowej Autos pod adresem:  http://www.autos.com.pl/pl/wyprzedaz-autobusy. Jest przeznaczona dla wszystkich szukających części do autobusów w atrakcyjnych cenach. Na platformie można znaleźć m. in. lampy, amortyzatory zawieszenia, filtry nawiewu kabiny, potencjometry, bagażniki dodatkowe i wiele innych elementów.

Dostępne ilości w zależności od wybranego produktu wahają się od jednej sztuki do nawet kilkudziesięciu. W opisie znajduje się numer katalogowy, pełna nazwa produktu, informacja o producencie oraz ilość. Jest dostępna również informacja o oddziale Autos, w którym szukana cześć jest dostępna. W znalezieniu asortymentu, który interesuje klienta pomaga wyszukiwarka umieszczona na górze strony. Wystarczy wpisać nazwę szukanej części, a poniżej wyświetla się lista referencji spełniających podane kryteria.

Żeby poznać cenę asortymentu lub dowiedzieć się więcej wystarczy zadzwonić pod numer telefonu podany w zakładce lokalizacja. W tej chwili oferta części autobusowych dostępnych na platformie wyprzedaży liczy około 200 pozycji. Do oferty na bieżąco są dodawane nowe referencje, wszystkie w specjalnych cenach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!