Inter Cars na Master Truck 2015

6 lipca 2015, 14:59

Inter Cars wystawi swoje stoisko podczas 11. Zlotu Master Truck. Dystrybutor zapewni m.in. niespodzianki takie jak pokazy taneczne i liczne konkursy. Goście będą mogli także otrzymać zaproszenia na jubileuszowe targi Inter Cars (18-20 września 2015 r.)

11. Zlot Master Truck odbędzie się w dniach 17-19 lipca 2015 roku na Autodromie DELTA w Polskiej Nowej Wsi (gmina Komprachcice koło Opola, lotnisku Aeroklubu Opolskiego). Największa w tej części Europy impreza motoryzacyjna jak zwykle będzie obfitowała w przeróżne atrakcje, z których największą będą najpiękniejsze tuningowane ciężarówki z całej Europy. Spodziewać się można nostalgicznych oldtimerów, koncertów gwiazd, konkursów z nagrodami i licznych pokazów.  Zlotowi towarzyszyć będą także targi branżowe. Rokrocznie na Zlocie spotykają się miłośnicy ciężkich pojazdów, ale także przedstawiciele firm działających w branży transportowej, logistycznej, spedycyjnej i warsztatów samochodowych. Nie brakuje miejsca dla producentów pojazdów, naczep, części zamiennych czy elementów wyposażenia ciężarówek. Impreza, która odbywa się w wyjątkowo luźnej, piknikowej atmosferze przyciąga dziesiątki tysięcy gości. Szacuje się, że w tym roku przybędzie na nią ponad 200 tuningowanych ciężarówek i ponad 50000 osób publiczności.

Organizatorzy Master Trucka zapewniają, że tegoroczna impreza również zgromadzi najpiękniejsze pojazdy z całej Europy. Swoją obecność potwierdzili już właściciele najlepszych ciężkich maszyn. Obok ciężarówek staną także pojazdy specjalne – pomoce drogowe, straże pożarne, ciężarówki amerykańskie oraz kultowe motocykle. Przygotowano też bogatą ofertę rozrywkową. Będzie można zrelaksować się w strefie gastronomicznej, zabawić w wielkiej strefie rozrywki, wykazać się umiejętnościami precyzyjnego manewrowania pojazdami, a także siłą i zręcznością w wielu konkursach sprawnościowych z nagrodami od sponsorów. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki rozrywkowej polskiej sceny country&rock.

Stoisko Inter Cars znajdzie się w strefie E nr 8-9 (patrz mapa). Na stoisku będzie można zapoznać się z ofertą wyposażenia warsztatowego, części zamiennych do ciężarówek i akcesoriów ciężarowych. Zaprezentuje się również Feber – producent pojazdów.

Na odwiedzających będzie czekał także Show Car, czyli amerykańska ciężarówka, w której na co dzień odbywają się szkolenia techniczne. W trakcie Zlotu Show Car zamieni się w cichą przystań, w której będzie można odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Na stoisku Inter Cars jej nie zabraknie. Dla swoich gości Inter Cars przygotował wiele niespodzianek. Będą atrakcje miłe dla oka i ucha, konkursy dla starszych i młodszych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!