Trucking Girl i Mietek, czyli gwiazdy Mercedesa na Master Truck 2015

14 lipca 2015, 9:21

Mercedes-Benz podał listę atrakcji, przygotowanych na zlot Master Truck. Na stoisku producenta pojazdów obecna będzie Iwona „Trucking Girl” Blecharczyk. Pojawi się także promocyjny Actros 1851LS „Mietek” oraz flota ciężarówek. Mercedes pokaże też nowy portal społecznościowy RoadStars.

Ekspozycję Mercedes-Benz podczas zlotu Master Truck zorganizuje Grupa Wróbel – sieć salonów i serwisów Gwiazdy w południowo-zachodniej Polsce. Obejmie ona kilka elementów. Najważniejszymi gośćmi będą oczywiście ciężarowe Mercedesy – Actrosy, Atego, Arocs oraz spokrewniony Fuso Canter. Szczególnie okazale prezentować się będzie Actros 1851 LS „Mietek” – popularny w prasie komiksowy Show Truck, będący zajawką portalu społecznościowego RoadStars, a tym samym głównym bohaterem najnowszych kampanii reklamowych Mercedesa w Polsce. To na nim będą się odbywać główne konkursy – takie jak tradycyjne przeciąganie pojazdu liną i konkurs wiedzy.

Goście Master Truck będą również mogli poćwiczyć tężyznę fizyczną na siłowni dla truckerów przygotowanej przez Fundację Truckers Life – partnera firmy Mercedes-Benz Polska, która jest sponsorem programu zakładania takich siłowni w całym kraju. Dzięki owocnej współpracy udało się już otworzyć 6 siłowni, a w tym roku planowanych jest co najmniej kolejnych 15. Obiekty te rozlokowane są zarówno przy dużych stacjach benzynowych, jak i przy wybranych serwisach Mercedes-Benz. Poprawne ćwiczenia na siłowni zaprezentuje ambasadorka programu, Iwona „Trucking Girl” Blecharczyk, która wystąpi również w roli prowadzącej konkursy. A tych będzie wiele– poza wspomnianymi wyżej, w rozstawionej siłowni odbęda się m.in. zmagania dwóch drużyn popularnych blogerów motoryzacyjnych – Rafała Zazuniuka oraz Marcina Woźniaka. Trucking Girl wystąpi w roli jutorki.

Podczas Zlotu będzie możliwość zarejestrowania się w najnowszym portalu społecznościowym dla kierowców – RoadStars. RoadStars to źródło zdobywania trakerskiej wiedzy i wymieniania się informacjami, a także okazja do wzięcia udziału w licznych akcjach marketingowych, w ramach których przewidziane są atrakcyjne nagrody dla uczestników. Dodatkowo, na wszystkich którzy się zarejestrują, czekać będzie niespodzianka.

Wszystkie te atrakcje uzupełnią liczne gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Na gości czekać będą eksperci Mercedes-Benz, którzy chętnie przybliżą im świat samochodów ciężarowych.

Jak co roku, największy polski zlot pojazdów użytkowych odbędzie się na terenie Autodromu w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem (17-19 lipca). Organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu tysięcy miłośników motoryzacji z kilkunastu krajów, którzy podziwiać będą setki pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!