Konkurs „Mały człowiek wielki talent” dla dzieci klientów Inter Cars

24 sierpnia 2015, 10:44

Dzieci klientów i pracowników Inter Cars mogą wziąć udział w konkursie „Mały człowiek wielki talent”. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie dzieci, których co najmniej jeden z opiekunów prawnych posiada zaproszenie na 15 Targi części zamiennych, narzędzia i wyposażenia warsztatów.

Jeżeli Twoje dziecko jest wyjątkowo utalentowane w dowolnej dziedzinie, zgłoś je do konkursu „Mały człowiek wielki talent”, organizowanego z okazji 25-lecia Inter Cars. Wystarczy nakręcić film z udziałem swojej pociechy i przesłać go pod adres: talenty@intercars.eu do 4 września 2015 r.

Konkurs adresowany jest do wszystkich dzieci tych rodziców, którzy są związani współpracą z Inter Cars (dzieci: pracowników, filiantów, klientów, kontrahentów i dostawców w wieku od 3 do 15 roku życia z Polski i spółek zagranicznych).

Spośród nadesłanych filmików jury wyłoni grupę szczęśliwych dzieci, które zostaną zaproszone do występu podczas Family Day w niedzielę 20.09. na Stadionie PGE Narodowym. Informacja o tym, które dzieci przejdą do II etapu konkursu, zostanie przekazana po 13 września 2015 r.

Podczas Family Day na finalistów czekać będzie scena, publiczność i jury oceniające występy. A jest o co walczyć! Nagrody to:

  • I miejsce – park rozrywki w Energylandia Zator i nagroda rzeczowa
  • II miejsce – nagrody rzeczowe
  • III miejsce – nagrody rzeczowe

Organizatorem konkursu „Mały człowiek wielki talent” jest Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. Regulamin konkursu dostępny tutaj i w siedzibie organizatora. Infolinia 801 80 25 25

Pliki video należy przesyłać w formacie MP4 na adres talenty@intercars.eu do dnia 4.09.2015.

Instrukcja zapisania pliku w formacie MP4.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!