Oferty Delphi podczas Inżynierskich Targów Pracy

16 kwietnia 2007, 0:00

Rozwój nowoczesnej elektroniki w ośrodku badawczo-rozwojowym Delphi to kolejnych kilkadziesiąt miejsc pracy w Krakowie dla najlepszych inżynierów

Krakowskie Centrum Techniczne Delphi poszukuje najlepszych studentów i absolwentów podczas Inżynierskich Targów Pracy, organizowanych przez Akademię Górniczo – Hutniczą oraz Politechnikę Krakowską we wtorek, 17 kwietnia w hali TS „Wisła” przy ul. Reymonta 22.

Nowe projekty w ośrodku badawczo – rozwojowym Delphi, to zapotrzebowanie na kolejnych kilkudziesięciu inżynierów: zarówno najlepszych absolwentów, jak również kandydatów z 3-5 letnim doświadczeniem, nie tylko w motoryzacji.

– Planujemy zatrudnienie inżynierów elektroników i programistów do prawie 300-osobowego zespołu zajmującego się rozwojem nowoczesnej elektroniki – mówi Monika Schwertner, menedżer ds. personalnych Centrum Technicznego Delphi w Krakowie. – Do działów zajmujących się innymi technologiami poszukujemy inżynierów mechaników oraz elektryków.

Również oferowane przez Delphi praktyki studenckie, to szansa na zdobycie doświadczenia, poznanie zasad pracy w firmie, a dla najlepszych – szansa na ofertę pracy. W krakowskim ośrodku praktyki i staże studenckie odbywają się przez cały rok, a w miesiącach wakacyjnych doświadczenie zdobywa tu każdego roku nawet kilkadziesiąt osób.

Koncern Delphi otworzył Centrum Techniczne w Krakowie w połowie 2000 roku – głównie z powodu potencjału uczelni technicznych ulokowanych w tym regionie. Ośrodek badawczo-rozwojowy Delphi stale rośnie dzięki coraz to nowym projektom. Dziś zatrudnia ponad 730 pracowników, którzy zajmują się opracowywaniem nowoczesnych technologii dla branży motoryzacyjnej z zakresu: elektroniki, przesyłania sygnału elektrycznego, kontroli emisji spalin oraz zawieszeń. Wielu najlepszych studentów i absolwentów polskich uczelni zdecydowało się powiązać swoje kariery zawodowe z Delphi i przyczyniło do sukcesu prowadzonych projektów.

Informacje na temat Inżynierskich Targów Pracy: www.ck.agh.edu.pl/itp

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!