Wyniki konkursu Renault Trucks Dealer of the Year w Polsce

, 10 września 2015, 11:15

Punkt Eurocomplex Trucks Liszki zdobył tytuł Dealera Roku Renault Trucks.

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest w nowej formule od dwóch lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy.

W tegorocznej edycji konkursu, ocenie poddano łącznie 32 warsztaty Renault Trucks, w 4 kategoriach, odzwierciedlających pracę i osiągnięcia serwisu, za cały ubiegły rok, w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej.

Przy wyborze najlepszego serwisu oceniano 4 kryteria:

  • Wzrost zakupów cześci RT
  • Wzrost zakupów filtrów
  • Udział w akcji zima
  • Proporcje zamówień pilne/na magazyn

 

W wyniku całościowej oceny, tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2014” zdobył punkt serwisowy Eurocomplex Trucks Kraków.

Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – Vice President Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market oraz Henryka Kliczewskiego – Dyrektora ds. Obsługi Posprzedażnej polskiej organizacji Volvo Group Trucks Sales, odebrał Marian Kołodziejczyk  – Prezes Zarządu Eurocomplex Trucks.

Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do wykorzystywania go w swojej komunikacji, a także zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi od ubiegłego roku.

Firma Eurocomplex Trucks działa od lutego 1997 roku. Serwis w Liszkach koło Krakowa powstał w 2002 roku. Był to pierwszy nowo wybudowany serwis w Krakowie dedykowany wyłącznie dla samochodów ciężarowych. Firma Eurocomplex posiada również serwis w Olchowej koło Rzeszowa otwarty w 2012 roku. Od 2014 roku serwis w Olchowej reprezentuje obie marki grupy Renual Trucks i Volvo Trucks.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!