MAN najbardziej niezawodny według raportu TÜV 2015

, 2 października 2015, 14:42

W raporcie TÜV Report Nutzfahrzeuge 2015 firma MAN już czwarty rok z rzędu może poszczycić się największym odsetkiem pojazdów, które bez zastrzeżeń przeszły przez przegląd TÜV.

MANWszystkie badane pojazdy typoszeregów TGL, TGM, TGS i TGX charakteryzują się najmniejszym wskaźnikiem procentowym usterek. W grupie pojazdów jednorocznych firma MAN poprawiła swój rekord sprzed roku, uzyskując wskaźnik pojazdów wolnych od usterek na poziomie 85,9%. Także w grupie pojazdów starszych (od dwóch do pięciu lat) pojazdy MAN wykazały się podczas przeglądu ponadprzeciętnie wysoką bezawaryjnością: „65,6% w przypadku pojazdów pięcioletnich to wyjątkowy rekord“, czytamy w raporcie TÜV Report 2015.

„Już po raz czwarty z rzędu firma MAN zdecydowanie wysuwa się na czo-łową pozycję w wynikach badań prezentowanych w raporcie TÜV. Jest to dla całej firmy powód do dumy. Badania pokazują, że nasi klienci mogą traktować MAN jako niezawodnego partnera biznesowego. Kupując pojazdy marki MAN i korzystając z usług naszych stacji serwisowych i są w najlepszych rękach. Świadczy o tym także coraz większa liczba zawieranych z MAN kontraktów serwisowych. Właścicielom pojazdów ciężarowych systematyczne przeglądy po prostu się opłacają.“ – mówi Heinz-Jürgen Löw, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu MAN Truck & Bus.

W raporcie TÜV dotyczącym pojazdów użytkowych stowarzyszenie Verband der TÜV e.V. wspólnie ze specjalistycznym niemieckim czasopismem Verkehrsrundschau analizują wyniki badań pojazdów użytkowych w wieku od roku do pięciu lat, przeprowadzonych w ramach corocznego przeglądu głównego. Raport jest dostępny do pobrania pod następującymi linkami: www.vdtuev.de lub www.verkehrsrundschau.de/tuev-report.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!