FM Logistic nagrodzony przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej

26 października 2015, 15:41

Minister Pracy i Polityki Społecznej, Władysław Kosiniak-Kamysz, wręczył nagrody i wyróżnienia laureatom 43. Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy. Na liście laureatów tegorocznej edycji konkursu znalazł się magazyn FM Logistic zlokalizowany w Parzniewie k/Pruszkowa.

Konkurs organizowany jest co roku w trzech kategoriach: rozwiązań technicznych i technologicznych; prac naukowo-badawczych oraz przedsięwzięć organizacyjnych i edukacyjnych. Głównym jego celem jest inspirowanie do podejmowania oraz upowszechniania konstruktywnych działań i rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo oraz warunki pracy. Konkurs Poprawy Warunków Pracy prowadzi Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

Nagrody i wyróżnienia w Konkursie przyznaje Minister Pracy i Polityki Społecznej. W tym roku w sumie wpłynęły 83 zgłoszenia, a komisja przyznała 11 nagród i 16 wyróżnień. Magazyn FM Logistic został wyróżniony nagrodą II stopnia w kategorii Przedsięwzięć Organizacyjnych i Edukacyjnych za utworzenie specjalnej grupy roboczej do identyfikacji i analizy zagrożeń występujących w przedsiębiorstwie.

– To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie odebrać nagrodę od Ministra Pracy i Polityki Społecznej – mówi Paweł Strycharski, Inspektor ds. BHP, animator nagrodzonej inicjatywy. To dowód na to, że małe zmiany mają wpływ na kształtowanie organizacji – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!