Powierzchnie magazynowe w Polsce na nowej mapie Cushman & Wakefield

6 sierpnia 2007, 0:00

Cushman & Wakefield, firma doradcza na rynku nieruchomości na świecie, wydała trzecią edycję mapy „Industrial Space Poland 2007” ilustrującą powierzchnię magazynową w Polsce.

Mapa zawiera:
• 74 nowoczesne parki magazynowe w Polsce na siedmiu mapach regionów
• Docelowy układ komunikacyjny na mapie Polski w skali 1:1.500.000.

Mapy regionów obejmują następujące lokalizacje:
– Warszawa i okolice – z zaznaczonymi 36 głównymi parkami magazynowymi

– Górny Śląsk – 12 parków magazynowych
– Poznań – 8 parków magazynowych
– Polska Centralna – 11 parków magazynowych
– Wrocław – 4 parki magazynowe
– Trójmiasto – 2 parki magazynowe
– Kraków – 1 park magazynowy

Tomasz Olszewski, szef działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w Cushman & Wakefield, powiedział: „Rynek powierzchni magazynowych w Polsce przeżywa obecnie boom. Wiele firm przenosi do nas produkcję, rozszerza dystrybucję oraz usprawnia logistykę. Można śmiało powiedzieć, że stajemy się centrum magazynowo-logistycznym dla Europy Środkowowschodniej. Nasza mapa to ciekawy i praktyczny materiał dla najemców, deweloperów i inwestorów. Dodatkowo zaznaczyliśmy także sieć komunikacyjną, w tym przebieg autostrad zarówno istniejących, jak i będących w budowie i planowanych”.

Aby otrzymać egzemplarz mapy, należy wypełnić formularz dostępny na www.industrial.pl.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

212.96.244.*, 30 listopada 2011, 17:09 0 0

Rynek powierzchni magazynowych dynamicznie się rozwija. Na stronie firmy Jartom czytałem o kolejnych zmianach, jakie mają mieć w Polsce miejsce. Ponoć zainteresowanie magazynami ma być jeszcze większe. Czy faktycznie jest to możliwe? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Odpowiedz